فیلم اخبار خلاصه: نور افکن اقدام به خرید ژیمناست, درام, ‘کامل’ با اولیویا وایلد کارگردانی

در امروز, فیلم, اخبار, خلاصه, اولیویا وایلد در “کامل” می شود به فروش می رسد جعبه موسیقی StreamLocal راه اندازی و آمریکا, سیاه, جشنواره فیلم Fantaspoa گرینویچ و TCM کلاسیک جشنواره تمام ساخت تنظیمات به کروناویروس بیماری همه گیر.

کسب

Searchlight Pictures بسته شده است یک معامله برای جهانی حقوق مبلغ 15 میلیون دلار به ژیمناستیک فیلم “آل” با اولیویا وایلد متصل به طور مستقیم.

این پروژه می گوید داستان از آمریکا ژیمناست Kerri Strug و بر او خاطرات نوشته شده با John P. لوپز “فرود بر روی پای من, خاطرات و رویاها”. این فیلم را دنبال حرفه ای-تعریف عملکرد در بازی های المپیک 1996 زمانی که 18 ساله Strug اعدام او روال بر شدت مجروح مچ پا برای کمک به تیم ژیمناستیک به اولین مدال طلا.

وایلد که به کارگردانی “Booksmart” ساخته شده ارائه شده در جشنواره برلین در ماه گذشته راه اندازی جنگ مناقصه. این اسکریپت توسط رونی Sandahl. Nik باوئر تولید برای Riverstone تصاویر و توماس Benski برای پالس, فیلم همراه با جرمی باکستر و خزه بارکلی. وایلد را اجرایی تولید با دیپاک Nayer, Marisa کلیفورد و Sandahl.

معامله میانجیگری در داخل کشور توسط کا رسانه های سرمایه گذاری در حالی که FilmNation رفتار بازارهای بین المللی است. مهلت هالیوود اولین گزارش اخبار.

پرچم در حال اهتزاز راه اندازی

ایالات متحده شرکت توزیع جعبه موسیقی فیلم ایجاد کرده است جعبه موسیقی StreamLocal یک ابتکار جدید برای جریان زمان انتشار در صفحه اصلی از طریق یک خرید بلیط از طریق هنر خانه تئاتر در سراسر کشور است. ابتکار عمل را نیز شامل livestream بحث بین فیلمسازان و هنر خانه مراجعان.

این شرکت گفت: StreamLocal راه را برای هنر خانه سینما به ماندن متصل با مشتریان وفادار و اتصال دوستداران فیلم به گسترده تر بین المللی فیلمسازی جامعه است. “این ابتکار را نیز ارائه بسیار مورد نیاز منبع درآمد برای مبارزه تئاتر اپراتورها که کسب و کار شده است منفی نهفته COVID-19 همه گیر” به آن اضافه شده است.
.
جعبه موسیقی StreamLocal راه اندازی خواهد شد در تاریخ 27 مارس با پخش آنلاين دسترسی برای کاربران از شرکت تئاتر به آینده-از-درام سن “و سپس ما رقصید.” در مارس 2, کاربران می توانید پیوستن به مدیر Levan شبیه on Instagram زنده از استکهلم سوئد برای یک Q&A.

تئاتر شرکت در راه اندازی جعبه موسیقی StreamLocal شامل Belcourt تئاتر در نشویل; کوچک تئاتر در روچستر نیویورک; a/perture سینما در وینستون-سیلم N. C.; و موزه هنرهای زیبای هوستون.

جشنواره های فیلم

ABFF سرمایه گذاری کرده است به تعویق افتاد 2020 آمریکا سیاه و سفید فیلم جشنواره است. 24 رویداد سالانه برنامه ریزی شده به جای ژوئن 17-21 در ساحل میامی موکول شده است برای اکتبر. 21-25.

“ABFF یک رویداد مقصد که جذب شرکت کنندگان از سراسر جهان به همین دلیل است که ما ساخته شده است دشوار اما لازم تصمیم به تعویق انداختن 24th, امریکایی, سیاه, جشنواره فیلم” گفت: ABFF سرمایه گذاری مدیر عامل جف جمعه. “در حالی که ما متعهد به ارائه یک برنامه برای قصه گوهای که تکیه بر ABFF به نمایش گذاشتن کار خود را در این زمان اولویت اصلی ما این است که سلامت ما کارکنان شرکت کنندگان و شرکای تجاری شرکت های بزرگ.”

****

سبک مبتنی بر Fantaspoa جشنواره پورتو آلگره, برزیل به تعویق انداختن آن در آینده نسخه 16 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

در ابتدا برنامه ریزی شده برای این آینده ممکن است این جشنواره مدیران پیش بینی است که این جشنواره را در حال حاضر بین ماه های اکتبر و دسامبر اگر تلقی مسئول و امن که در آن زمان.

Fantaspoa راه اندازی “Fantaspoa در خانه” ابتکار در تاریخ 1 آوریل. آن متشکل از یک اصلی پلت فرم های دیجیتال است که در دسترس است — کاملا رایگان و در دسترس در سراسر جهان — را انتخاب کنید از ویژگی های فیلم از جشنواره قبلی 15 زبان.

****

گرینویچ جشنواره بین المللی فیلم خواهد محوری از سالانه جشنواره میله میله برای شروع در پایان مارس به یک مجازی جشنواره فیلم تجربه در حال اجرا آنلاین از مارس 1-3.

“از نگرانی برای امنیت عمومی و رفاه جامعه ما از حامیان فیلمسازان کارکنان و متخصصان مراقبت های بهداشتی ما منتقل گرینویچ جشنواره بین المللی فیلم به صورت آنلاین تجربه کنید. ما متعهد به ارائه پلت فرم موثر برای فیلمسازان به نمایش گذاشتن فیلم های خود را و همچنین به حمایت از آنها با جوایز نقدی. تیم ما کار کرده است فوق العاده سخت برای راه اندازی افتتاحیه مجازی جشنواره و ما نمی توانید صبر کنید برای به اشتراک گذاری آن با مخاطبان و اعضای هر دو دور و نزدیک” گفت: زنجبیل Stickel مدیر اجرایی.

****

ترنر کلاسیک ارائه TCM کلاسیک جشنواره فیلم: ویژه Home Edition به عنوان یک جایگزین برای اخیرا لغو جشنواره است.

پخش مارس 16-19 از راه دور نسخه از این جشنواره را از ویژگی های 24 ساعت شبانه روز از جشنواره فیلم TCM میزبان مهمانان ویژه و اضافی رویدادهای آنلاین و هنوز اعلام نشده است. برنامه نویسی را شامل 1954 را “یک ستاره متولد شده است” افتتاحیه فیلم شب از اول TCM کلاسیک جشنواره فیلم در سال 2010.

برنامه نویسی در مارس 17 شامل “هفتم مهر” whichplayed در 2013 جشنواره با Max Von Sydow در حضور و غیاب و “هر چیزیکه صدا میکند” که با بازی ستاره Cicely Tyson در حضور و غیاب در سال 2018 جشنواره پس از او تا به حال handprints و ردپای مندرج در TCL چینی تئاتر,

در مارس 18, پیتر بوگدانوویچ را مورد بحث “The Magnificent Ambersons” و در آوریل 19, “آواز در باران” و “ویکتور/ویکتوریا” نمایش در خواهد آمد.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>