فیلم اخبار خلاصه: آفریقای جنوبی, درام, ‘زنجیره ای از صداهای می شود تامین مالی (منحصر به فرد)

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار آفریقای جنوبی, درام “زنجیره ای از صداهای” می شود, تامین مالی, درام کره ای “خود و مال شما” می شود و “امید شکاف” در حال آمدن است به دیجیتال یک ماه زود است.

فیلم های تامین مالی

مبارزه برای شهرت گروه سرمایه گذاری “زنجیره ای از صدای” یک فیلم سینمایی بر اساس رمان به همین نام توسط آفریقای جنوبی نویسنده آندره برین. سینما Libre استودیو تولید فیلم همراه با با Moja, رسانه های انواع آموخته است به طور انحصاری است.

فیلمنامه نوشته شده توسط Jay Cocks که دریافت جایزه اسکار فیلمنامه نامزد برای “عصر معصومیت” و “دار و دستههای نیویورک.” یک نهاد جدید سینما Libre استودیو آفریقای جنوبی تشکیل خواهد شد بین سینما Libre استودیو و Moja رسانه ها برای تولید این فیلم و مطالب دیگر. Moja رسانه ها توسط Marius Fransman که برگزار کرده های مختلف مواضع دولت در آفریقای جنوبی.

“زنجیره ای از صدای” منتشر شده در سال 1982 به تصویر می کشد زندگی در دوران برده داری در کیپ تاون منطقه است. یک جوان, برده, گالانت, منجر, شورش است که به ارمغان خواهد آورد احتمالی پایان برده داری و خشونت در آفریقای جنوبی.

سینما Libre رئیس Philippe Diaz گفت: “همکاری با ماریوس بود یک رویا به حقیقت می پیوندند. من حقوق آندره آستانه رمان تقریبا 30 سال پیش و مارتین اسکورسیزی به من معرفی جی, خروس نوشت که شگفت انگیزی اسکریپت. متاسفانه من هرگز یافت شریک مناسب به عنوان آن را به ضرب گلوله در جنوب آفریقا. از آن خواهد شد قابل توجه فیلم در طول این زمان از تحولات اجتماعی پس از آن داستان یک مرد که تغییر مسیر تاریخ به دلیل غیر ممکن را دوست دارم.”

مشارکت را به شهرت جهانی پلت فرم به آفریقای جنوبی با نظر دارد به منظور توسعه یک برنامه تلویزیونی آفریقا “بهترین بازیگر” با برندگان داده نقش در “زنجیره ای از صداهای.”

ACQUISTION

سینما, انجمن صنفی خریداری شده در ایالات متحده توزیع حقوق برای هنگ Sangsoo را “خود و مال” و انتشار رمز و راز در ژوئن 6 به عنوان بخشی از آن سینمای دیجیتال ابتکار.

این فیلم کره ای که عرضه در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال 2016 به دنبال یک مرد که می آموزد که دوست دخترش به تازگی نوشیدنی با مرد دیگری. آنها به زودی شکستن و مرد دیگر نمی تواند پیدا سابق خود او به عنوان یک سری از برخورد با دیگر خواستگاران.

“ما شده است طرفداران بزرگ از خود و مال شما’ از آنجا که اولین بار ما شاهد آن گفت:” سینما گیلد رئیس جمهور پیتر کلی. “این چنین لذت بخش بود و آوردن آن به مخاطبان در آمریکا”

معامله مذاکره شد و توسط پیتر کلی از سینما صنفی با Youngjoo Suh از Finecut.

انتشار برنامه

Screen Media Ventures حرکت می کند انتشار دیجیتال آن, انگلیسی, درام “امیدواریم شکاف” با بازی آنت بنینگ جاش O’ Connor و بیل اهالی تا چهار هفته به 8 مه سال 2020 است.

رسانه های صفحه نمایش و کنار جاذبه های همکاری برای به دست آوردن این فیلم در سال گذشته با یک برتر جهان در سال 2019 جشنواره بین المللی فیلم تورنتو. کنار جاذبه های منتشر شده این فیلم در 5 مارس با یک برنامه ریزی توسعه که کوتاه بود که تئاتر تعطیل شد, در سراسر کشور است.

“امیدوارم که شکاف” به کارگردانی ویلیام نیکلسون مراکز در پی اهالی شخصیت گفتن همسر خود را از 29 سال است که او قصد دارد او را ترک کنید که در همان روز. David M. Thompson و Sarada McDermott در حال تولید.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>