fRequa, FicarraIn فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار “Salem زیادی” و “Hellraiser” قرعه کشی, مدیران, تارا رید و پل Mormando پیدا کردن نقش های جدید و هیجان انگیز زامبی همه گیر “16 متحده” زمین در Lionsgate.

معاملات

خط جدید استخدام کرده است “آن” نویسنده Gary Dauberman مستقیم آن اقتباسی از استیون کینگ 1975 ترسناک رمان “Salem زیادی” از اسکریپت خود را دارد.

Dauberman ساخته کارگردان خود را اولین با خط جدید را “آنابل به خانه می آید” که او نوشت. در علاوه بر این به هر دو “آن” فیلم او نیز نوشته شده است “آنابل” “آنابل ایجاد” و “نون.”

James Wan Roy Lee و علامت Wolper در حال تولید “Salem زیادی” است که با تمرکز بر نویسنده بن میرس بازگشت به مین در شهر اورشلیم زیادی (کوتاه برای سالم زیادی) که در آن او زندگی می کردند به عنوان یک پسر. او در می یابد که مردم شهر به آرامی در حال تبدیل به خون آشام ها.

این کتاب همچنین اقتباس در سال 1979 به عنوان یک سریال با بازی دیوید روح و یک فیلم تلویزیونی در سال 2004 که ستاره دار Rob Lowe.

Dauberman است repped توسط ICM همکاران صنعت سرگرمی و Felker Toczek.

****

“شب خانه” کارگردان David بروکنر خواهد راس دوربین کوچک رسانه ای را راه اندازی مجدد فوقالعاده حق رای دادن “Hellraiser.”

بن کالینز و لوقا Piotrowski در حال نوشتن اسکریپت. David Goyer بهترین و شناخته شده برای سرودن کریستوفر نولان در “شوالیه تاریکی” سه گانه است که نوشتن داستان و تولید از طریق فانتوم چهار با کیت Levine.

اصلی “Hellraiser” نوشته و کارگردانی کلایو بارکر و مجموعه ای در جهان از شکنجه دوست Cenobites. اولین فیلم منتشر شد در سال 1987 منجر به نه دنباله.

دوربین کوچک رسانه ای راه اندازی شد در سال گذشته به عنوان یک مشارکت بین گری باربر و فانوس Entertainment co-رئیس جمهور اندی میچل و میلوس Brajovic. باربر و راجر Birnbaum تا به حال عمل اجرا درآورد سرگرمی بین 1998 و 2010 قبل از تبدیل شدن به شرکت های اجرائی از MGM.

بروکنر است repped توسط WME, Grandview و Ziffren Brittenham. کالینز و Piotrowski هستند repped توسط گرندویو و نورد ،

****

Lionsgate برنده مناقصه جنگ برای بیماری همه گیر انسان زنده, هیجان انگیز “16 متحده” به کارگردانی Fede Alvarez (“آیا نفس”).

John Requa و Glenn Ficarra (“جنگل کروز”) هستند فیلمنامه نویسان است. آلوارز نیز تولید با Roy Lee و میری Yoon سرگیجه سرگرمی همراه با Requa, Ficarra و چارلی Gogolak از Zaftig فیلم و شینتارو Shimosawa و Rodolfo Sayagues از Alvarez ” بد Hombre.

هارون Janus نظارت این فیلم برای Lionsgate همراه با اسکات اوبراین. این خبر برای اولین بار گزارش شد.

ریخته گری

تارا رید و پل Mormando ستاره خواهد شد در تریلر روانی “Mixxer” با کاستور Fagan تولید خود را از طریق انعطاف فيلم بنر با Mormando.

Thomas J. o’brien ستاره به عنوان یک مرد نظامی است که حل و فصل را به یک کار به عنوان یک متصدی بار در میخانه های محلی. پس از یک شب دشوار او را مجبور به چهره خود شیاطین را به عنوان او را در مرکز جرم که او ممکن است یا نه ممکن است مرتکب شده اند. رید را در بازی دخالت خبرنگار و Mormando را به تصویر بکشد محلی مست با یک راز است.

فیلمبرداری شد و برنامه ریزی برای شروع در ماه مه کرده اند تحت فشار قرار دادند به این تابستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im