فیلم اخبار خلاصه: استیو کوگان-Rob Brydon, کمدی, ‘سفر به یونان پس از رسیدن در ماه مه

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار “سفر به یونان” منتشر خواهد شد در 22 مه آخر هفته عید پاک را ببینید تلویزیون انتشار درک حوادث “عیسی” و یک Mary Pickford پروژه در آثار.

‘سفر’ گرداند

IFC Films مجموعه مارس 22 دیجیتال و در خواست آزادی برای استیو کوگان-Rob Brydon کمدی “سفر به یونان” سومین عاقبت در مدیر مایکل رسانده سفر سری.

تریلر منتشر شده روز شنبه را نشان می دهد این دو retracing اودیسه را قدم به قدم در تنها شش روز با توقف در معبد آپولو در دلفی باستان Agora از آتن باستان تئاتر اپیداروس این جزیره هیدرا غارهای Diros و Niokastro قلعه در Pylos. نیز وجود دارد که علامت تجاری مشهور برداشت — مارلون براندو و شون کانری در تکرار جدید — به همراه وعده های غذایی لذیذ و مقدار زیادی از خاردار تفسیر مانند کوگان تصریح می کند که او بدست به دنبال بهتر با سن.

“شما ناخوشایند به عنوان یک مرد جوان” Brydon پاسخ می دهد.

پس از کوگان می گوید او افتخار ترین هفت بافتا جایزه Brydon می گوید او افتخار ترین فرزندان خود باعث کوگان به می گویند: “خب شما ندارم هر بفتا.”

Brydon, کوگان و رسانده birthed “سفر” به عنوان شش قسمت انگلیسی, طنزهای تلویزیونی در سال 2010 است که محور در یک رستوران تور در شمال انگلستان با یک فیلم توزیع شده در ایالات متحده آمریکا توسط IFC. “سفر به ایتالیا” سری و فیلم های پخش شده در سال 2014 به دنبال “سفر به اسپانیا” در سال 2017.

“سفر به یونان” سریال پخش شده در ماه گذشته در انگلستان و فیلم تعیین شده بود به اکران در جشنواره فیلم ترایبکا قبل از جشنواره را لغو. در اینجا تریلر رسمی زیر:

زنده ‘عیسی’

با ایالات متحده در سینما بسته شده و درک وقایع را موکول تئاتر نمایش یک فیلم برداری عملکرد “عیسی” در Sight & Sound را در Lancaster Pa. و برنامه ریزی آن برای جمعه تا یکشنبه در TBN و از طریق TBN برنامه.

“با مردم قادر به جمع آوری با هم به جشن عید پاک, امید ما این است که با ساخت این نشان می دهد در دسترس ما ممکن است همه احساس جامعه و ارتباط ما به عنوان سازمان دیده بان بزرگترین داستان نجات از همه زمان ها به زندگی می آیند و در این راه منحصر به فرد” گفت: Sight & Sound رئیس خلاق افسر جاش Enck..

درک یک سرمایه گذاری مشترک بین AMC Cinemark و ریگال مدارات متخصص در یک شب نمایش از کنسرت و احیای فیلم. “عیسی” برنامه ریزی شده بود به نمایش در سالن سینما در مارس 7, 9 و 11 قبل از خاموش شدن از سالن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

‘ICON’ پروژه

یک کوارتت از تولید کنندگان در حال راه اندازی و توسعه از مستند “انسانی آیکون” بر اساس پیشگام بازیگر Mary Pickford همراه با مصاحبه ها و فیلم های منحصر به فرد از آیکون های امروز است.

تولید کنندگان عبارتند از جنیفر DeLia, مارتین مللول, Nitsa Benchetrit و Sandra de Castro Buffington. “انسانی آیکون” اعلام شد دوشنبه در Pickford را 128 تولد. یک “انسانی آیکون” نمایشگاه در محل ونیز هنر Bienale.

دلیا تولید نوشت و کارگردانی فیلم “چرا که نه را انتخاب کنید ؟ یک Mary Pickford مانیفست” که ستاره دار Sophie Kennedy Clark همراه با Cary Elwes, Balthazar Getty, Luke Arnold, Josephine de La Baume, جین Stiles, تابستان, ققنوس, آدم, Fergus و اسکات ابهام است. Benchetrit نیز یک تهیه کننده در این فیلم است که راه اندازی هالیوود جشنواره زنان در ماه ژوئن.

“Pickford است, پورتال ما به این موضوع “انسانی آیکون’ و ما خواستار توجه به او باز گشت در رسانه های جریان اصلی در این بیماری همه گیر به عنوان اولین نیکوکار در هالیوود یک قرن پیش” دلیا گفت.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>