در امروز, فیلم, اخبار, خلاصه, Tom Holland-دیزی ریدلی را “هرج و مرج راه رفتن” باز خواهد شد در سال آینده, سوفیا, Japanese, و چارلی Plummer فرود آمد نقش و لیلی-رز دپ اتحاد پیوست کریسمس فیلم “سکوت شب.”

تاریخ انتشار

Lionsgate است مجموعه خود را به تاخیر فیلم علمی تخیلی “هرج و مرج راه رفتن” با بازی تام هلند و دیزی ریدلی برای یک Jan. 22, 2021, باز کردن.

“هرج و مرج راه رفتن” در اصل مجموعه ای برای راه اندازی در تاریخ 1 مارس 2019 اما reshoots مجبور Lionsgate به عقب براند ، Doug Liman کارگردانی این فیلم بر اساس پاتریک نس’ “هرج و مرج راه رفتن: چاقو هرگز رها” یک کتاب که منتشر شد در سال 2008 به عنوان برای اولین بار در یک مجموعه سه گانه در یک dystopian جهان که در آن همه موجودات زنده را می شنوید هر یک از دیگر و افکار.

Lionsgate Motion Picture گروه جمهور دریک گفته تحلیلگران پنج شنبه بود که او صعودی در این پروژه است. “ما دو تا از بزرگترین ستاره ها در این سیاره امروز پیشرو” دریک اضافه شده است.

“هرج و مرج راه رفتن” تنها انتشار گسترده برای Jan. 22.

محبوب ترین ها در انواع

ریخته گری

سوفیا Japanese, Noomi Rapace و چارلی Plummer پیوست پیتر دینکلاگه, هیجان انگیز “بیشه.”

پروژه معرفی خواهد شد توسط بورس به خریداران بین المللی در آینده 2020 فیلم اروپایی در بازار اجرا می شود که فوریه. 20-27 در جشنواره فیلم برلین. CAA رسانه های امور مالی و ICM شرکای شرکت و نمایندگی داخلی فروش حقوق.

در حال حاضر ورود قبل از تولید “بلیط” است که بر اساس این رمان توسط Joe R. لنسدل با یک اسکریپت توسط کریس کلی و خواهد بود به کارگردانی الیوت لستر (HBO است “Nightengale”). دینکلاگه تولید همراه با جیانی Nunnari هالیوود باند (“300” سری) و دیوید Ginsberg خور فیلم, مت Hookings of Camelot فیلم Shannon Gaulding و آندره L III از MiLu سرگرمی.

پلامر را به تصویر بکشد بی گناه مرد جوان که می رود در تلاش حماسی برای نجات خواهر خود (Japanese) پس از او ربوده شده است توسط خشونت آمیز قاتل به تصویر کشیده شده توسط Rapace. دینکلاگه بازی حیله گر شکارچی فضل به نام رجینالد جونز که می پیوندد Plummer شخصیت به آهنگ دختر به مرگبار سرزمین بدون مرد شناخته شده به عنوان بزرگ بیشه — یک محل که در آن خون و هرج و مرج سلطنت.

Japanese ستاره دار به عنوان بورلی مارش در “آن” و “آن: فصل دو.” او توسط Untitled, سرگرمی, CAA و Jackoway آستن Tyerman Wertheimer Mandelbaum موریس برنشتاین Trattner & کلاین. Rapace است repped توسط استلا Hernström, CAA و هرش Wallerstein Hayum Matlof و فیشمن. پلامر است repped توسط Luber Roklin سرگرمی زوم استعداد مدیریت CAA و Peikoff ماهان قانون ،

****

لیلی-رز دپ کربی هاول-Baptiste, روفوس جونز Ṣọpẹ Dìrísù و Davida مکنزی پیوست بازیگران کریسمس فیلم “سکوت شب.”

پیوستن به آنها قبلا اعلام شده اعضای بازیگران کیرا نایتلی روم گریفین Davis, Matthew Goode و آنابل والیس. عکاسی اصلی در این فیلم است که با توجه به شروع هفته آینده.

مرو فیلم’ Matthew Vaughn است که تامین مالی و تولید در کنار Trudie Styler و سلین Rattray از Maven تصاویر. کامیل گریفین است که او ویژگی کارگردان اولین فیلم خود را از او فیلمنامه اصلی.

دپ اعتبارات شامل “Yoga Hosers,” “احضار” و David Michod را “پادشاه” با تیموتی Chalamet و جوئل ادگورتون در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im