در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار جهانی در حال حرکت است به جلو در یک supernatural, داستان عاشقانه, دره نپا جشنواره تاخیر این رویداد برای یک سال و Frameline پرده انواع ارائه شده پس از به تعویق انداختن آن جشنواره به سقوط.

پروژه راه اندازی شد

Universal Pictures در حال توسعه فوقالعاده رمان “دن و سام” بر اساس 2015 رمان گرافیکی به همین نام با “37 ثانیه” مدیر Hikari در هیئت مدیره.

“دن و سام” نوشته شده توسط علامت گذاری به عنوان واتسون و الیور Harud مراکز در یک ازدواج موفق زن و شوهر که خود را محبوب لندن رستوران. هنگامی که سام می میرد در دن اسلحه پس از یک تصادف دن اعطا کردند که در آن سام می تواند بازگشت به او را برای یک شب از سال و در هر سال تا زمانی که او در عشق می افتد دوباره.

Hikari کارگردانی نوشت و تولید “37 ثانیه” که برنده جایزه تماشاگران در بخش پانوراما در سال گذشته در جشنواره فیلم برلین. مولی اسمیت متزلر خواهد شد و نوشتن اسکریپت برای “دن و سام.”

مارک پلات و آدم Siegel تولید خواهد شد و از طریق جهانی مبتنی بر Marc Platt تولیدات در کنار برایان Kavanaugh-جونز و فرد برگر که تولید خواهد شد از طریق Automatik سرگرمی. Automatik را Rian کاهیل را اجرایی تولید کند. سارا اسکات و Lexi بارتا نظارت پروژه از طرف استودیو.

Hikari توسط WME, Grandview و Jackoway Tyerman. متزلر توسط گرندویو و McKuin فرانکل Whitehead.

جشنواره های فیلم

سینما دره نپا است به تعویق انداختن دره نپا جشنواره رویداد برای یک سال کامل با توجه به شرایط اطراف COVID-19 بیماری همه گیر.

این جشنواره که قرار بود در ماه نوامبر برگزار خواهد شد از نوامبر. 10 Nov. 14, 2021.

“ما قدردانی از حمایت فوق العاده ای است و به خوبی خواسته از جامعه ما در طول این زمان نامشخص است. با تاسف ما در حال به تعویق انداختن این جشنواره تا 2021 گفت:” پاتریک Davila رئیس “امید ما بود تا بار دیگر شادی را از فیلم غذا و شراب نوامبر آینده برای همه شما. مطمئن باشید ما استفاده از این زمان برای تقویت تعهد ما به ما ماموریت و توسعه راه های جدید برای تحقق چشم انداز ما. من مشتاقانه منتظر دیدن همه شما در سال 2021 برای ما 10th year anniversary.”

****

Frameline مدیر اجرایی جیمز وولی اعلام کرد راه اندازی Frameline بازی دیجیتال مجموعه ای از Frameline را در طول سال برنامه هایی که مخاطبان می توانید از صفحه اصلی.

وولی اعلام کرد جمعه سه هفته Frameline به تعویق افتاد آن 44 جشنواره از ماه ژوئن 18-28 به سقوط با گسترش جشنواره ارائه شده در طول سال. Frameline بازی شامل در و تقاضا Frameline توزیع فیلم Frameline جوانان در حرکت فیلم و درسی Frameline صدای کاتالوگ در یوتیوب و Frameline اتمام صندوق.

“ما 44-سال-مدت ماموریت برای ارتباط مخاطبان و بالا بردن جهان از طریق قدرت های عجیب و غریب در فیلم شده است هرگز بیشتر لازم را در این جدا شده بار گفت:” وولی. “ما در حال ویران است که ما تا به حال به تعویق انداختن ما ژوئن جشنواره و به دنبال به جلو به جمع آوری دوباره به تجربه دنیای سینما هم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. در عین حال ما امیدواریم که این داستان در Frameline بازی کمک خواهد کرد که شما احساس می کنید به یک دیگر متصل و به هنرمندان حمایت می کنیم.”

Frameline توزیع سیاهی خود را به عنوان جهان تنها, غیر انتفاعی, LGBTQ+ فیلم توزیع کننده خدمت موسسات آموزشی کتابخانههای عمومی جشنواره های فیلم و اعضای جامعه.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de