فیلم اخبار خلاصه: آخر هفته باکس آفیس گزارش معلق با توجه به کروناویروس

در فیلم امروز, اخبار خلاصه اخبار گیشه گزارش در حال رفتن را به طور موقت هالیوود Teamsters باید فرصت های شغلی کمدی “این Incoherents” می یابد و درک وقایع به تعویق انداختن بیش از یک دوجین منتشر شده است.

جعبه دفتر گزارش

Coronavirus همه گیر و بسته شدن بسیاری از سالن های سینما منجر به تعلیق موقت از آمریکای شمالی box office گزارش کام اسکور این صنعت دفتر جعبه ردیاب.

این تصمیم پس از دیزنی اعلام کرد که آن را متوقف جهانی, گیشه, گزارش, با توجه به زمان تعداد زیادی از تئاتر آتن در سراسر جهان است.

“با توجه به این وضعیت بی سابقه ای کام اسکور خواهد بود به طور موقت تعلیق معمول ما یکشنبه در آمریکای شمالی Top 10 برآورد جهانی نمودار و تفسیر” کام اسکور در بیانیه ای گفت. “ما خواهد شد به روز رسانی وضعیت از استودیو گزارش روز دوشنبه است.”

پل Dergarabedian ارشد رسانه های تحلیلگر در کام اسکور گفت مختلفی که وجود خواهد داشت برخی از درآمدهای این آخر هفته با تشکر تا حدودی به درایو در سینما که باز مانده است.

“این واقعیت که drive-ins شاهد افزایش محبوبیت یک عهد به غیر قابل انکار تجدید نظر و ضروری طبیعت جمعی moviegoing تجربه که فقط صفحه نمایش بزرگ ارائه می کنند” او گفت:. “مردم به معنای واقعی کلمه رانده می شود به پیدا کردن راه هایی را به تصرف خود که منحصر به فرد و تجربه منحصر به فرد تا زمانی که آنها می توانید به مورد علاقه خود را محلی و سینما.”

فرصت های شغلی

رهبران هالیوود Teamsters Local 399 باید به اطلاع اعضای که آنها واجد شرایط برای شغل در رالف Alberton, را, فون و Stater برادران سوپر مارکت های زنجیره ای.

“را به عنوان شما را دیده اند تقاضا برای مواد غذایی کالا و تجهیزات است که قریب به اتفاق در این زمان” محلی گفت. “این Teamster مشاغل در نظر گرفته شود بخشی از زمان ضروری نیروی کار و ما را تشویق اعضای ما این فرصت را اگر شما نیاز فوری اشتغال است.”

محلی که نشان دهنده حدود 5000 رانندگان مصاحبه مدیران و محل پیشاهنگی نیز گفت: کمبود وجود دارد از رانندگان واجد شرایط. “با توجه به تقاضای بالا و پشتیبانی از ما Teamster خانواده ما قادر به امن ترجیحی اشتغال برای هر واجد شرایط محلی 399 راننده در این زمان است.”

کسب

Gravitas سرمایه گذاری به دست آورد راک اند رول کمدی “این Incoherents” برای یک مارس انتشار در iTunes و تمام VOD سیستم عامل در شمال امریکا است.

“این Incoherents” کارگردانی شده است و تولید شده توسط Jared Barel از یک اسکریپت توسط جف Auer که همچنین تولید و ستاره دار. داستان می بیند چهار 40-هر چیزی فرو رفته در میانسالی دوباره ضعف خود را ’90s indie rock band برای یک شات نهایی در ستارگی.

در علاوه بر این به Auer فیلم ستاره الکس Emanuel رابرت مک کی والتر هافمن و کیسی کلارک. Amy Carlson, آنت o’toole, کیت Arrington, مارگارت آن فلورانس و کریستین چانگ دور از بازیگران. “این Incoherents” تولید شد توسط لود بشکه Studios در ارتباط با Starna تولیدات و Ronan ژان محصولات.

تعویق

درک رویدادهای اعلام کرد یک قایق از تعویق به عنوان آمریکای شمالی سینما در پاسخ به کروناویروس بحران است.

درک یک سرمایه گذاری مشترک بین شرکت-بسته AMC Cinemark و ریگال مدارات متخصص در یک شب نمایش از کنسرت و احیای فیلم.

به تعویق افتاد عناوین عبارتند از: “آپولو 13 سالگرد 25th,” “باله بولشوی: رومئو و ژولیت” “دلاور سالگرد 25th,” “تعقیب ویسکی” “کودکان از دریا” “آب و هوا Hustle 2,” “Digimon Adventure: آخرین تکامل Kizuna,” “دینو دانا فیلم” “گلادیاتور سالگرد 20th,” “I Am پاتریک” “الگوهای شواهد: دریای سرخ معجزه دوم” “Promare,” “رابرت بروس” “Sight & Sound تئاتر ارائه: عیسی” “TCM صفحه نمایش بزرگ کلاسیک: لیگ از خود به خود” به “کارول برنت نشان می دهد: خنده همه شب” و “راشل و دیو Hollis انواع نشان می دهد.”

چهار عنوان لغو شده است: “باله بولشوی: جواهرات” “استیون جهان: فیلم آواز خواندن یک مدت طولانی رویداد” ملاقات: Live in HD – Tosca” و “مت: Live in HD – ماریا Stuarda.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>