فیلم اخبار خلاصه: Woody Harrelson, بازیگران در طنز ‘مثلث از غم و اندوه’

در امروز, فیلم, اخبار, خلاصه, Woody Harrelson, ستاره خواهد شد در یک طنز Kaitlyn Dever مفتخر خواهد بود و اسناد “سائول و یاقوت را از بازماندگان هولوکاست باند” و “قبل از صفحه” پیدا کردن توزیع.

ریخته گری

کارگردان: Woody Harrelson, Harris, دیکینسون و Charlbi دین را امضا کرده اند به ستاره در Ruben Östlund آینده طنز “مثلث از غم و اندوه است.”

این فیلم مجموعه ای در برابر دنیای مد و uber-غنی را شروع تولید در سوئد در فوریه. 19 مارک شروع از 70 روز شلیک خواهد شد که حرکت به یونان و یک قایق بادبانی در دریای آدریاتیک. Östlund که برنده جشنواره کن نخل طلا با خود 2017 کمدی “مربع” همچنین نوشت: این فیلم است.

تولید کنندگان اریک Hemmendorff در Plattform Produktion و فیلیپ Bober در تولید ، این فیلم Östlund اول در زبان انگلیسی است. بازیگران نیز شامل کرواسی Zlatko Buric, آلمان, جنس زنبق و سوسن Berben و Sunnyi Melles سوئد را هنریک Dorsin فیلیپین’ دالی De Leon دانمارک ویکی برلین و انگلستان الیور فورد دیویس (جنگ ستارگان قسمت دوم و سوم).

دیکینسون و دین را ستاره به عنوان یک مدل زن و شوهر در حال دعوت به یک لوکس کروز است. هنگامی که قایق بادبانی غرق آنها تبدیل به رشته در یک جزیره صحرا با یک گروه از میلیاردرهای و یک بانوی تمیز کردن — تنها کسی که می دانم که چگونه به ماهی.

محبوب ترین ها در انواع

Harrelson شده است نامزد دریافت جایزه اسکار برای “Three تابلوهای تبلیغاتی خارج Ebbing میسوری” “رسول” و “مردم vs. Larry Flynt.”

دور افتخار

Austin Film جامعه را افتخار Kaitlyn Dever, star از “باور نکردنی” و “Booksmart” با افزایش ستاره جایزه در سالگرد 20th باشد از تگزاس فیلم جوایز.

جایزه افتخاری یک بازیگر ساخته شده است که تاثیر ماندگار با کار خود را در اوایل زندگی حرفه ای خود را. دریافت کنندگان قبلی را شامل Tye Sheridan, Jesse Plemons و کهربا شنیده می شود. 2020 تگزاس فیلم جوایز برگزار خواهد شد در روز 12 مارس در آستین Studios

Parker Posey خدمت خواهد کرد به عنوان این رویداد استاد از مراسم و برنده جایزه گرمی Adrian Quesada انجام خواهد شد در این مراسم است.

خرید

ساموئل گلدوین فیلم به دست آورد آمریکای شمالی حقوق به مرگ وام را از ویژگی های فیلم مستند “سائول و یاقوت را از بازماندگان هولوکاست گروه است.”

این فیلم عرضه و برنده جایزه هیئت داوران جایزه در میامی یهودی در جشنواره فيلم و امکانات بازماندگان هولوکاست و اعضای گروه Saul جلو (94), یاقوت Sosnowicz (89) و روبی را Chana Sosnowicz.

هولوکاست بازمانده باند آغاز شد و در ابهام, بازی در خانه های مسکونی برای سالمندان و جامعه یهودی سازمان ها و در نهایت انجام شده در مرکز کندی هزاره مرحله. این فیلم را بازی مدار جشنواره فیلم در حالی که یک تاریخ انتشار است که هنوز به تعیین خواهد شد.

“سائول و یاقوت داستان است که لمس قلب و الهام بخش به عنوان این مردان در زمان یک تراژدی از جوانان خود را و تبدیل آن به یک موسیقی پیروزی گفت:” پیتر Goldwyn. “ما هیجان زده می شود قادر به اشتراک گذاشتن داستان خود را.”

****

آزاد رسانه های دیجیتال به دست آورد آمریکای شمالی حقوق برای صنعت مواد غذایی, مستند “قبل از صفحه” و انتشار آن در مارس 3.

این فیلم شرح زیر است جان هورن به عنوان او زیر هر عنصر از یک بشقاب غذا به مزارع از آنها آمد با شروع از خود رستوران قایق رانی واقع در 54 طبقه در مرکز شهر تورنتو بالا رود.

“قبل از صفحه” به کارگردانی Sagi Kahane-رابطه دوستانه و تولید شده توسط Dylan شیر, رایان دفن و جیمز اندرو نمدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر