فیلمبرداری شروع می شود در جنوب استرالیا تلویزیون فیلم کمدی “طعم غذا در دهان’

فیلمبرداری کردم تا در راه در آدلاید در استرالیا کمدی-درام, سریال “طعم غذا در دهان.” این اولین بار است که عمده تولید به ساقه در ایالت ساوت استرالیا پس از coronavirus بسته به پایین می آید و به عنوان یک دولت از فاجعه و یک شب مقررات منع رفت و آمد اعلام همسایه ویکتوریا دولت که شامل ملبورن.

شش بخش و نزدیک محصولات نشان می دهد شلیک خواهد شد به مدت پنج هفته در آدلاید و آدلاید هیلز. آن را می سازد استفاده از 110 بازیگران و خدمه از جمله 10 از خارج از کشور و 200 اضافی.

برای رسیدن به تولید نشان می دهد با استفاده از یک ابزار ارزیابی ریسک توسعه یافته توسط شرکت مشاوره Deloitte و نظارت جنوب استرالیا Film Corporation. “ارزیابی ریسک ابزار موثر بوده است در هدایت مسیر بازگشت به تولید و ارائه چارچوب و ساختار مورد نیاز برای دریافت این تولید بالا و در حال اجرا در COVID-دستورالعمل های امن” گفت: مدیر عامل شرکت جنوب استرالیا Film Corporation کیت Croser.

ایجاد شده توسط Julie De Fina و متی Bate, و, به کارگردانی جاناتان, موجب, “طعم غذا در دهان” ستاره اریک تامسون (“به تیر بسته بندی شده,” “مشاهیر”) به عنوان مشهور بین المللی و در عین حال فرار افراد مشهور آشپز که دیدنی سقوط از فضل و بازگشت به زادگاه خود آدلاید هیلز. او تلاش برای بازسازی زندگی خود و بازگرداندن شهرت خود را با کمک او با استعداد جوان شیرینی-سرآشپز زاده, دیانا, شرکت ستاره ناتالی ابوت.

آن است که به پخش توسط شرکت پخش استرالیا در سال آینده. تولید سرمایه گذاری می آید از استرالیا (australian Broadcasting Corporation, و صفحه نمایش, استرالیا است. تامپسون را نیز تولید و در کنار ربکا lee thfc و مت Bate.

بازیگران نیز شامل Rachel Griffiths (“Total کنترل” “حیات وحش”), Wayne Blair (“رمز و راز جاده” “بالا پایان عروسی”), سوزان قبل از (“قطعی” “چیز ساییده شده”), پیتر کارول (“دیوانه غنی برادر” “قدرت سگ”), رمی Hii (“هارو” “Spider-Man: دور از خانه”), Kavitha Anandasivam (“شکار”) و جاستین Amankwah (“Fat Pizza vs Housos”).

استرالیا ثبت کرده است 15,305 تایید موارد COVID-19 رنج می برد و در مجموع 205 مرگ و میر با توجه به داده ها از جان هاپکینز. در آن جنوبی و استرالیا در مجموع فقط 447 موارد و 4 و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>