فیلمساز که با تمسخر رئیس جمهور مصر Sisi می میرد در زندان سن 22

صادر شده در: بروز رسانی:

مصر فیلمساز بازداشت بدون محاکمه بیش از دو سال برای ساخت یک موزیک ویدئو که با تمسخر رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی درگذشت روز شنبه در حداکثر امنیت زندان پیچیده دو حقوق وکلا گفت.

تبلیغات

وکیل Ahmed el-Khwaga گفت: 22-ساله مشتری سایه Habash درگذشت و در قاهره تورا زندان پیچیده است. او گفت: علت مرگ هنوز روشن نیست.

هیچ نظر فوری از وزارت کشور که با نظارت مصر ،

نیروهای پلیس بازداشت این فیلمساز جوان در ماه مارس سال 2018 پس از او به یک موزیک ویدئو توسط Ramy Essam های مصر نوازنده تبعید در سوئد. این ویدئو شامل یک آهنگ که مسخره کلی تبدیل, جمهور, مقایسه او را به یک میوه تاریخ و محکوم کردن اتهام فساد دولت.

خالد علی, حقوق, وکیل, گفت Habash باید آزاد شده اند و دو ماه پیش پس از گذراندن حداکثر زمان زندان در انتظار تحقیقات.

Galal ال-Peter نوشت که این آهنگ انجام شده در این ویدئو نیز دستگیر و در سال 2018 پس از این فیلم باعث خشم دولت وقتی که می رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی با میلیون ها نفر از نمایش ها در یوتیوب.

ال-Peter محکوم شد توسط یک مصری در دادگاه نظامی به سه سال زندان پس از محکومیت خود را به اتهام “توهین به نیروهای امنیتی” و “انتشار اخبار نادرست.”

پس از مرگ Habash دوستان با انتشار نامه ای به او نوشت و از زندان در ماه اکتبر که او در آن صحبت از ناامیدی. “زندان doesn’t kill, تنهایی, ندارد,” او نوشت توصیف آنچه که او به نام مبارزه خود را به “خودتان جلوگیری از رفتن دیوانه یا در حال مرگ به آرامی از آنجا که شما بوده ام به پرتاب در یک اتاق دو سال پیش و فراموش شده است.”

“او در وضعیت روانی بسیار بد” ال-Khwaga گفت: از Habash هنگامی که او را دیدم برای آخرین بار دو ماه پیش.

Habash مرگ دوباره روت نور روی خطرات ناشی از زندانهای مصر به عنوان ال-Sissi تشدید سرکوب مخالفان است. بسیاری از زندانیان در حال خدمت زمان برای جنایات آنها اصرار دارند آنها مرتکب نشده و یا شده اند متهم در همه. به گفته گروه های حقوق هزاران نفر برگزار شد در مصر در زندان در انتظار محاکمه است.

مرگ نیز می آید در میان coronavirus بیماری همه گیر. سلول های زندان به سر می برند می تواند پرورش زمینه را برای گسترش این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19. مصر در اطراف 6,200 موارد تایید شده و بیش از 400 مرگ و میر.

در اوایل سال جاری یک شهروند ایالات متحده که رفته بود در اعتصاب غذا به عنوان بخشی از شش سال نبرد در برابر آنچه او اصرار بود و غیر قانونی حبس در زندان درگذشت نارسایی قلب است.

مقامات مصری گفت: در آن زمان آنها را بررسی مرگ مصطفی Kassem, 54, مصر متولد قطعات خودرو فروشنده از لانگ آیلند نیویورک است.

Kassem در قاهره به دیدار خانواده در ماه اوت سال 2013 زمانی که وکلای او می گویند او به اشتباه جاروب در یک تور یا دام در طول پراکندگی خشونت قرار sit-in که به کشته شدن صدها نفر از مردم است. او محکوم به 15 سال زندان در یک سال 2018 جرم محاکمه بیش از 700 تن از متهمان به طور گسترده ای محکوم توسط گروه های حقوق بشر.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>