آن را احساس می کند مانند فیونا اپل واقعا یک سر بزرگ شروع ما با کل این quarantining چیز. طرفداران نمی نیاز به یادآوری شود که از آن شده است هشت سال بعد از قبلی آلبوم “Idler چرخ…” (هر چند آنها احتمالا نیاز به بازآموزی در آن 23-کلمه عنوان که یک بار ممکن است متعهد به حافظه). هر کس دیگری که ناپدید شد به عنوان یک هنرمند ضبط برای مدت طولانی است که می شده اند را شلاق, فروشگاه, چیزی است که مطمئنا نه کیسه; حتی متناوب cameos او استفاده می شود به انجام در L. A. را لارگو باشگاه متوقف او به عنوان عقب نشینی تا به حال درون. که به نظر می رسید فقط به عنوان آن را باید به یک نقطه: در چهار اندک قبلی آلبوم بیش از یک ربع قرن اپل تبدیل شده بود و موسیقی پاپ و ملکه بسیار طراحی داخلی.

اما مطالعه اخیر 10,000-کلمه New Yorker, مشخصات, شما تعجب می تواند به عنوان شما را از هر کسی که سالها وقت صرف ساخت یک آلبوم اگر آن را ممکن است در نهایت احساس مهر و موم شده در داخل اپل ، “من خیلی نگران این آلبوم” آشنایی توییتی هفته گذشته است. شاید او به معنای “مشتاق” اما اگر او در نظر گرفته شده برای انتقال واقعی آلبوم-حوا اضطراب به خوبی او نمی توانست به تنهایی در آن است.

پس از آن احساس خوب را به “بهانه برش پیچ” کردن صفحه ما را از نگرانی ها و حرکت آن به گوشته از چیزهایی که ما را به شادی در حالی که ما در حال قفل شده است. زیاده تنها در راه حق, حتی ممکن است اپل بهترین آلبوم. اما به عنوان او می گوید: در یکی از آهنگ “بدون عشق مثل هر عاشق پس از آن خواهد بود مجنون به مقایسه” بنابراین شاید ما فراموش کرده ام در مورد رتبه بندی و فقط تصدیق آن است که آلبوم-از-این-سال مدعی مواد. است که به تضمین می کنند که آن را می توان, مانند, محبوب ترین ها; خیلی از مواد چالش برانگیز است در اولین بار گوش دادن و صافی است که کیفیت اپل consigns به جنایتکاران خود میانه-دوره کار. اما لعنت به این خوبی در غنی و عمیق راه است که شما را برای رسیدن به هدفون و یک شعر ورق به کشف های مختلف انتخاب لقمه در هفته آینده یا ماه از این مستند مشترک. آن موسیقی و غذا بانک را نزد خود.

“اتاق خواب های پاپ” تا به نوعی تبدیل به یک پذیرفته نوع در سال های اخیر و اپل آلبوم پیچیده ترین نسخه از این که: “بهانه پیچ برش” ساخته شده بود تا حد زیادی در خانه با هسته همان سه نفر دیگر از نوازندگان (امی Aileen چوب سباستین استاینبرگ دیوید Garza) های تولید اعتبار و انجام تقریبا همه از این بازی. یک اعتبار بیشتر می کند رفتن به یک زن و شوهر از سگ برای “یقه jangles و خرمن کوبی” و این نوع از آلبوم کجا آهنگ ها ممکن است شروع و یا پایان گاه به گاه صدای برروی آن بکشید, زمزمه, strumming یا بله پارس. و خیلی از سازهای کوبه ای در این آلبوم متشکل از تام ویتس-ian استفاده از احتمالا تصادفی سطوح برای کوتاه سازی واژه (استاینبرگ می شود “فندک در Wulitzer” اعتبار در یک لحن) که شما می خواهم تمایل به تماس با آن همه چیز را-اما-در-آشپزخانه-سینک رویکرد… به جز که آن را سخت به برخی که شدیدا صدا در پایان از “Shameika” نیست دفع زباله است. اما تاکید بر این صدا عجیب و غریب و نرم افزارهای رشته معماری و دیگران و درام درهم و برهمی خطرات ساخت ضبط صدا پایین-fi است که به سختی مورد. این انبوه-احساس تولید طراحی معمولا بر اساس اطراف عطف چیزی بیشتر از پیانو آکوستیک, باس و دستگاه کلرزنی به چیزی عمیقا بزرگ خوشحال است چیزی را از دست داده و در بر داشت.

اما سوال این همه نگاه به پاسخ با “بهانه برش پیچ” نیست یک پازل موسیقی — این “چگونه شما احساس فیونا?” زیرا آنچه طرفداران همیشه قدردانی در مورد اپل این است که در یکی از حس او همه خام در معرض اعصاب و در دیگری او را به عنوان مغزی به عنوان خواننده و ترانه سرایان کنید احتمالا به ذهن مسابقه گسل. هر یک از 13 آهنگ ها در اینجا در مورد یک تجربه خاص و یا احساسات و آنها تقریبا (تقریبا) معمولی در چه منسجم و اگر نه لیزر متمرکز همه آنها — اگر چه آن ضرری ندارد به که اخیر نیویورکر قطعه بالین به عنوان یک حلقه رسیور برای برخی از آنچه او را از نوشتن در مورد.

باز “من می خواهم شما به من عشق” است که این آلبوم ناب ترین و شاید تنها بیان كلیك كنید desire, وقوع بیش از یک آبشار از 6/8 تندر در پایان پایین تر از کلید های پیانو است که تهدید به تبدیل شدن به ناسازگار تا زمانی که آن را می کشد دوباره به خشمگین زیبایی. “من می دانم که هیچ کدام از این ماده در دراز مدت” او آواز می خواند در مواجهه با خطرات مرگ و میر و ناپایداری که همه ما Netflix معتادان در حال حاضر — اما “در حالی که من در این بدن من می خواهم کسی را می خواهم” او بیشتر اعلام آواز خودش hoarse بیش از این پیچیده بازی ریف. (تمام این lust for love crescendos در برخی آوازی ژیمناستیک که صدا مانند یک ادای احترام به Yoko — اوایل یکو ذهن شما — که ممکن است لحظه دقیق زمانی که شما تصمیم می گیرید که آیا این آلبوم برای شما.)

اما خیلی از بقیه آلبوم نگران است با تغییرات در یک موضوع: قلدری. در شماره دوم حتی بیشتر دیوانه وار بازی 6/8 تمرین به نام “Shameika,” اپل به یاد می آورد عصبی در دوران کودکی که در آن منظور از این عنوان به او گفت که او “تا به حال بالقوه” عجیب و غریب مخلوط پیام است که او در زمان به قلب به نحوی. در یک تصویر زیبا از خط خوب بین اختلال وسواسی-اجباری و موسیقی او در توصیف راه رفتن به مدرسه “سنگ زنی دندان من به یک ریتم نامرئی” و stomping در برگ افتاده به آنها را به سقوط سنج.

این یک سفر کوتاه از آن به چند آهنگ که او را اذیت نر بالغ دیگر قابل توجه است. “زیر میز” یک مرد ضربه زدن به او را بر روی ساق پا و نهان تلاش برای مخفی نگاه داشتن او در یک مهمانی شام او نمی خواست برای حضور در: “که فانتزی شراب قرار داده نخواهد شد این آتش… من لگد زیر میز همه شما می خواهید I won’t shut up” او تکرار melodically اما بصورتی پایدار و محکم در آواز خواندن همراه خودداری از آنچه احساس می کند مانند این نسل را به روز رسانی تا وقتی که روز سه شنبه “صدای حمل است.”

اپل قطعا می داند که چگونه به آموزش توجه خود را بر روی یک بد, پسر بد, و گاهی اوقات برای یک دندانه خنده, به عنوان در “سخت بازپرسی کردن از خود” است که به عنوان خنده دار به عنوان شما می خواهم امیدوارم که از این عنوان امیدوار کننده. بله, آن را در مورد یک نوازنده. “چک کردن که سخت بازپرسی کردن از خود را نگاه کنید که ردیف گیتار گردن / صف مانند مشتاق fillies کشیده مانند پاها از Rockettes” او آواز می خواند. “من فکر کردم شما می ناله من مثل شما ناله بر روی آنها است.” این واضح و فوق العاده, خطوط خنده, اما او همچنین دارای یک راه آوردن یک آهنگ از سرزمین تشبيهات و لبخند را به چیزی کمی spookier زمانی که آن را بیش از همه.

حتی جالب تر از برخی از آهنگ های در مورد مردان هستند که در مورد زنان — به طور خاص شیفتگی خود را با آنهایی که به قلاب تا با شریک زندگی خود را پس از او. او گاهی اوقات جفت لحاظ محتوا هم تراز آهنگ ها با هم در حال اجرا منظور از این آلبوم و “روزنامه” و “بانوان” دو روانی ادراک و خود در جستجوی اعداد در یک ردیف که در آن اپل اذعان می کند یا یک بدسم علاقه و یا نابجا و تمایل او را نجات معشوق سابق جدید کمال (“من او را در راه رفتن بیش از بحث بیش تواند به شما معنی و این باعث می شود من احساس می کنم نزدیک به شما”).

همچنین گروه بندی می شوند با هم هستند “سنگین بالن” و “فضانوردان” دو پی در پی آهنگ که با استفاده از استعاره های مشابه در مورد بالاست و احساس وزن به طور کامل و حالات مختلف و اثر است. هیچ همدم قطعه هر چند برای lyrically سنگین ترین آهنگ “برای او.” آن را قطعا نه با تصادف است که این یک شماره در این آلبوم که در آن فیونا آواز می خواند و همه چیز را خودش با توجه به ماهیت شخصی از موضوع است. درخشش “برای او” است که آن را احساس می کند کاملا بداهه با آن جریان آگاهی و غیر قابل پیش بینی تغییرات سرعت — به جز که آن را نیز برای تلفن های موبایل به طور کامل و دقیق در راه اپل overdubbed صدای خود او. آن را سخت به بگویید که در آن دقیقا او با این داستان کک-خرناس شیطان, عاشق, تا زمانی که او مرتب کردن بر اساس از نقل قول یک آهنگ از “آواز در باران” به دنبال یک شوک خط “Good mornin’ good mornin’ / شما raped من در بستر خود دختر متولد شد.”

که تعداد بدیهی است که می شود در چه هوشیار و نیروبخش “برش پیچ” می توانید در لحظات اما آیا صرف زمان زیادی وجود دارد که آن را چیزی جز یک wickedly لذت نشستن, اهل تفریح و بازی در آن gonzo وسعت و مشتاق به گرفتن تا گوش خود را با غیر منتظره ملودیک تغییر یا hip-hop-تحت تاثیر قرار راه شوخ صحبت می کنند-آواز. این نوع کار که در آن شما را به فکر اپل است که درست مثل شما و همچنین 10 برابر درخشان تر از شما و یک کمی خسته شوید اما با نبوغ خلاق است که درتمام شدنی در راه آن را ترسیم شما را به آمار “بازی” در هر زمان آخرین یادداشت های صوتی.

بسته شدن آهنگ که کنار می گذارد و با هدیه ای برای دمدمی ملودیک نوبت به تسلیم خود را به خالص ریتم می تواند عملا نوشته شده است به عنوان یک سرود برای پناه-در-خانه نسل که در حال حاضر تعجب آنچه در آن عجله تا کنون بود. “تا به حال در یک عجله به اثبات / اما در حال حاضر من تنها به حرکت در حرکت” او شعارهای در واپسین لحظات.

ما قرنطینه همدم آیا هنوز هم چیزی را ثابت کند که آیا او آن را دوست داشت یا نه —که او تا به حال نشده است هدر دادن توانایی خود را به حرکت ما. به جای صدایی که زحمت کشیده و بیش از آن را به عنوان بدیهی بود که “بهانه برش پیچ” برای تلفن های موبایل به عنوان تازه به عنوان چیزی که عبور اپل بارور ذهن 10 دقیقه پیش. ممکن است راهی برای زود آن را رضایت بخش ترین آلبوم سال, اما اگر هر گونه وجود دارد بیشتر به آمده است همراه این خوب 2020 در حال رفتن به احساس مانند یک اتلاف وقت بعد از همه.

فیونا اپل
“واکشی برش پیچ”
حماسه سوابق

تولید کننده/نوازندگان: اپل امی Aileen چوب سباستین استاینبرگ دیوید Garza. خواننده پس زمینه: اپل, کهربا, Maggart, Winifred خوش شانس, Cara Delevinge. میکسر: دیو راه Tchad بلیک جان خواهد. نویسندگان: Apple استاینبرگ Garza.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de