تمام اعضای این تیم در بیلبورد و هالیوود گزارشگر باید گذاشته شده است با توجه به یک داغدار از پست به ظاهر منتشر شده توسط اخراج این کارکنان در بیلبورد وب سایت.

پست منتشر شده در سه شنبه شب و توسط یک کاربر با یک فرعی با عنوان “devops” و آن را به سرعت حذف شده است. در این اطلاعیه آمده با یک عکس از شخصیت دست و پا کردن بازی های برگزار شده توسط Stephen Furst در “National lampoon’s Animal House” و شامل نقل قول از فیلم.

“در پی Covid-19 گیر Valence رسانه تصمیم گرفته است برای ذخیره کردن کل وب سایت آن کارکنان. موثر امروز. آنلاین بیلبورد نمودار اساسا کامل پس از آن کارکنان دیگر مورد نیاز است. مست و احمق است و هیچ راهی برای رفتن را از طریق زندگی… #SavingABuckAtYourExpense” این پست بخوانید.

پیشتر در روز سه شنبه شروع به اخراج در ولنک رسانه شرکت مادر خبرنگار هالیوود, بیلبورد, کیر, Clark Productions و رسانه حقوق سرمایه است. چندین ارشد نویسندگان و ویراستاران شغل خود را از دست و غمگین اخبار در رسانه های اجتماعی بعد در روز. حداقل هشت نفر رد شد از Dick Clark Productions, یک منبع گفت: تنوعو حدود سه کارکنان از MRC.

هفته گذشته خبرنگار هالیوود سرمقاله مدیر متی Belloni پایین پا بعد از اختلاف نظر با Valence رسانه ها و MRC مدیران. آنها تحت فشار او و تیم تحریریه برای روشن کردن پوشش خود را در فیلم ها و مشاهیر که تا به حال کسب و کار ارتباط با شرکت.

دیدن تصاویر از حذف پست زیر.

Lazy loaded image

Lazy loaded image

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im