صادر شده در:

اولین مرگ ناشی از رمان coronavirus تایید شده است در خاک آمریکا در ایالت واشنگتن سلامت انتخابات گفت: شنبه پس از یک تعداد انگشت شماری از موارد منشا ناشناخته تشخیص داده شد که نشان می دهد این بیماری پخش شد در کشور است.

تبلیغات

این مرگ و میر رخ داده در شهرستان کینگ پرجمعیت ترین در دولت و خانه به سیاتل یک شهرستان از بیش از 700 ، 000 نفر از مقامات در وزارت امور خارجه به خبرگزاری فرانسه گفت.

قربانی یک زن در اواخر 50s با ریسک های پزشکی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد بعد از آن در روز شنبه. او گفت: سالم آمریکایی ها باید قادر به بازیابی اگر آنها قرارداد این ویروس جدید است.

ویروس تهدید کرده است spooked بازارهای جهانی و عمومی در بزرگ اما مغلوب ساختن پیشی جستن است هشدار می داد که “هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در همه” — یک روز پس از محکوم کرد انتقاد از خود و پاسخ به تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان.

“این یک روز غم انگیز در کشور ما همانطور که ما یاد بگیرند که یک Washingtonian مرده است از COVID-19. دل ما به خانواده و دوستان” واشنگتن فرماندار جی Inslee در بیانیه ای گفت.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بیش از 60 نفر آلوده به این بیماری در ایالات متحده-و اکثر آنها مسافران از زده الماس شاهزاده کشتی کروز.

یک شهروند آمریکایی درگذشت, جدید کروناویروس در اوایل ماه فوریه در چین کانون شیوع جهانی شهر ووهان سفارت آمریکا تایید کرد در زمان.

در سراسر جهان به ویروس آمار 59 کشور در سراسر جهان با بیش از 2900 نفر کشته و بیش از 85000 آلوده پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در یک بازار حیوانات در ووهان در اواخر سال گذشته.

مقامات در واشنگتن تنظیم یک کنفرانس مطبوعاتی برای 1:00 pm زمان اقیانوس آرام (2100 به وقت تهران).

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im