اولین اروپایی coronavirus مرگ و میر در ایتالیا ارسال شهرها به مستند

صادر شده در: بروز رسانی:

ده ایتالیایی شهرها باقی می ماند در مستند و ساکنان هشدار داده برای حفظ از اتاق اورژانس در روز شنبه به عنوان دومین مرگ ناشی از کوروناویروس موجب ترس در سراسر منطقه است.

تبلیغات

قربانی یک زن ساکن در میلان لمباردی منطقه ANSA گفت. او گزارش مرگ می آید ساعت پس از 77 سال درگذشت شبانه در نزدیکی پادوا در نزدیکی منطقه ونتو. او اولین فرد محلی در اروپا به مرگ از coronavirus.

ANSA گزارش داد که قربانی جدید بود. هیچ کسب اطلاعات بیشتر و بلافاصله در دسترس بود.

ایتالیا, وزیر بهداشت گفت که مردی که روز جمعه درگذشت آدریانو Trevisan شده بود در بیمارستان بستری 10 روز زودتر برای نامربوط موضوع سلامت.

او یکی از دو نفر در منطقه ونتو با این ویروس که در آن دیگر مورد تایید شده یک شبه در 53 سال به ارمغان آورد که تعداد به سه رئیس جمهور از منطقه ونتو, لوکا Zaia گفت Rai24 اخبار.

ونتو منطقه سر لوکا Zaia گفت جمعه “بهداشتی حلقه” ایجاد خواهد شد در اطراف Vo’ Euganeo و همه از 3300 نفر خواهد بود تست شده

در لومباردی 16 نفر دیگر کشف شد که گرفتار ویروس و منطقه در زمان اقدامات فوری برای منزوی کردن مناطق آسیب دیده.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا قربانی در شنبه بخشی از آن گروه و یا یک مورد جدید.

بیش از 50 ، 000 مردم خواسته شده است به ماندن در خانه در این مناطق نگران در حالی که تمام فعالیتهای عمومی مانند کارناوال, جشن, کلیسا, توده ها و رویدادهای ورزشی ممنوع شده است تا یک هفته.
 

وزارت بهداشت مسائل قرنطینه سفارش

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرد: “همه چیز تحت کنترل است” و تاکید کرد دولت حفظ “یک سطح بسیار بالا از احتیاط”.

خیابان, در 10, ایتالیایی, شهرهای متروک و تنها چند نفر در خارج از کشور دیده می شود و علائم نشان دادن فضاهای عمومی بسته شده است.

در کسلپوسترلنگو زیادی الکترونیکی پیام هیئت مدیره در خارج از شهر سالن بخوانید “Coronavirus: جمعیت دعوت به باقی می ماند در داخل خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی”.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: مقامات بودند کار کردن دقیقا همان است که کسانی که با این ویروس تا به حال شده است در تماس با و غربالگری همه آنها را “به عنوان موثر ترین راه برای جلوگیری از ویروس”.

اولین شهری بود توقیف شد کدگنو با جمعیت 15,000 که در آن سه نفر تست مثبت برای این ویروس از جمله 38 ساله و همسرش که هشت ماهه باردار است.

38 سال است که با این نسخهها کار برای Unilever در لودی بود در یک بیماری جدی در بخش مراقبت های ویژه.

‘بسیار نگران’

او dined در اوایل این ماه با یک مرد که در حال بازدید از چین در ماه های ژانویه و بعد از آن نشان داده شده است علائم شبه آنفولانزا, اما پس از آزمایش منفی برای این ویروس به رسانه های ایتالیایی گفت.

فوتبال دوستان خود را از یک نوار مالک در کدگنو نیز آزمایش مثبت همراه با سه منظم در نوار.

سه همه آنها بازنشسته هستند, زندگی در شهر کوچک Castiglione دددا. شهردار وجود دارد گفت: مردم محلی بودند “بسیار نگران” در مورد گسترش این بیماری کشنده است.

برخی از 250 نفر از مردم قرار می گیرد در انزوا پس از آمدن به تماس با موارد جدید با توجه به منطقه لومباردی و 60 نفر از کارگران در Unilever تست شده برای ویروس. Trenord منطقه ای راه آهن گفت: قطار آن دیگر نمی خواهد به توقف در سه ایستگاه در منطقه آسیب دیده است.

سه دیگر موارد این ویروس در ایتالیا در حال درمان در انزوا در Spallanzani موسسه در رم.

(FRANCE 24 با AFP, AP, REUTERS)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>