اولین اروپایی می میرد از coronavirus ایتالیا شهرها تعطیل, مدارس کسب و کار

صادر شده در: ویرایش:

اولین اروپایی تسلیم به کروناویروس مرده است در ایتالیا تنها چند ساعت پس از 10 شهر قفل شده بودند پایین زیر سراسیمگی از موارد جدید.

تبلیغات

78 ساله ایتالیایی از منطقه ونتو که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در بیمارستان درگذشت, که در آن او تا به حال بهبود برخی از 10 روز قبل برای یک نامربوط به موضوع سلامت ایتالیا, وزیر بهداشت گفت.

آدریانو Trevisan بازنشسته داربست از روستای Vo’ Euganeo نزدیکی پادوا تشخیص داده شده بود به ویروس اولیه آزمون اما نتایج قطعی هنوز هم برجسته است. 67 سال از همان روستا به عنوان Trevisan نیز آزمایش مثبت است.

ونتو منطقه سر لوکا Zaia گفت جمعه “بهداشتی حلقه” ایجاد خواهد شد در اطراف Vo’ Euganeo و همه از 3300 نفر خواهد بود را آزمایش کردند.

پانزده دیگر موارد جدید به نمایندگی از اولین عفونت در ایتالیا به دست آورد از طریق ثانویه سرایت آورده و این کشور در مجموع به 17. خوشه واقع شده بود در یک تعداد انگشت شماری از شهرهای کوچک اطراف لودی در منطقه لومباردی گفت: لمباردی منطقه ای بهداشت و درمان رئیس Giulio Gallera.

پزشکان پنج و 10 نفر دیگر آزمایش مثبت برای این ویروس در لومباردی پس ظاهرا زیاد همان نوار و گروه از دوستان, مقامات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بیش از 50 ، 000 مردم خواسته شده است به ماندن در خانه در این مناطق نگران در حالی که تمام فعالیتهای عمومی مانند کارناوال, جشن, کلیسا, توده ها و رویدادهای ورزشی ممنوع شده است تا یک هفته.

وزارت بهداشت مسائل قرنطینه سفارش

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرد: “همه چیز تحت کنترل است” و تاکید کرد دولت حفظ “یک سطح بسیار بالا از احتیاط”.

خیابان, در 10, ایتالیایی, شهرهای متروک و تنها چند نفر در خارج از کشور دیده می شود و علائم نشان دادن فضاهای عمومی بسته شده است.

در کسلپوسترلنگو زیادی الکترونیکی پیام هیئت مدیره در خارج از شهر سالن بخوانید “Coronavirus: جمعیت دعوت به باقی می ماند در داخل خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی”.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: مقامات بودند کار کردن دقیقا همان است که کسانی که با این ویروس تا به حال شده است در تماس با و غربالگری همه آنها را “به عنوان موثر ترین راه برای جلوگیری از ویروس”.

اولین شهری بود توقیف شد کدگنو با جمعیت 15,000 که در آن سه نفر تست مثبت برای این ویروس از جمله 38 ساله و همسرش که هشت ماهه باردار است.

سه نفر دیگر وجود دارد که تست مثبت به اولین رمان coronavirus آزمون و در انتظار نتایج قطعی خود را.

کدگنو شهردار فرانچسکو Passerini گفت: از موارد “را برانگیخته زنگ” در سراسر این شهر در جنوب میلان.

38 سال است که با این نسخهها کار برای Unilever در لودی بود در یک بیماری جدی در بخش مراقبت های ویژه.

 ‘بسیار نگران’

او dined در اوایل این ماه با یک مرد که در حال بازدید از چین در ماه های ژانویه و بعد از آن نشان داده شده است علائم شبه آنفولانزا, اما پس از آزمایش منفی برای این ویروس به رسانه های ایتالیایی گفت.

فوتبال دوستان خود را از یک نوار مالک در کدگنو نیز آزمایش مثبت همراه با سه منظم در نوار.

سه همه آنها بازنشسته هستند, زندگی در شهر کوچک Castiglione دددا. شهردار وجود دارد گفت: مردم محلی بودند “بسیار نگران” در مورد گسترش این بیماری کشنده است.

برخی از 250 نفر از مردم قرار می گیرد در انزوا پس از آمدن به تماس با موارد جدید با توجه به منطقه لومباردی و 60 کارگر در Unilever تست شده برای ویروس.

Trenord منطقه ای راه آهن گفت: قطار آن دیگر نمی خواهد به توقف در سه ایستگاه در منطقه آسیب دیده است.

سه دیگر موارد این ویروس در ایتالیا در حال درمان در انزوا در Spallanzani موسسه در رم.
 

(FRANCE 24 با خبرگزاری AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>