در اینجا اولین نگاه ایرلندی “Poldark” ستاره Aidan Turner به عنوان افسانه ای هنرمند لئوناردو داوینچی در آینده بین المللی شرکت-تولید “لئوناردو” منتشر شد در سال آینده.

اولین نگاه اجمالی از ترنر به عنوان داوینچی او نشان می دهد که یادگیری هنر و صنعت خود را به عنوان یک شاگرد جوان و سپس برای رسیدن به عظمت با کمیسیون خود را به رنگ شام آخر.

اولین نگاه شده بود از اصلی فیلم به کارگردانی دن Percival و الکسیس شیرین است و به همراه یک نمره از سری آهنگساز John Paesano.

بالا پایان درام تولید شده توسط Lux ک با رای داستانی و نور Productions, در ارتباط با, France Télévisions و RTVE و شرکت-تولید و در سراسر جهان توزیع شده توسط Sony Pictures Television.

این سری ایجاد شده توسط Frank Spotnitz (“X-Files” “مرد در قلعه بالا”) و استیو تامپسون (“شرلوک,” “دکتر”) و کارگردان Daniel Percival (“مرد در قلعه بالا) و الکسیس شیرین (“دان ماتئو”)

Giancarlo Giannini (“Family رمان” “گرفتن 22”) نقش لئوناردو استاد Andrea del Verrocchio در حالی که ماتیلدا د آنجلیس (“سقوط”) است Caterina دا کرمونا او عزیزترین دوست و مرموز الهه شعر و موسیقی.

Freddie Highmore (“دکتر خوب”) بازی خواهد کرد استفانو Giraldi یک کارآگاه جوان از Podestà مسئول حل رمز و راز در مرکز داستان است.

Highmore نیز عمل به عنوان تهیه کننده اجرایی در “لئوناردو” با Sony Pictures Television-تراز وسط قرار دارد شرکت تولید خارج از منزل تصاویر پیوستن لوکس رجوع به رای داستان و نور تولیدات به تولید نشان می دهد.

Eleonora Andreatta رئیس درام در Rai گفت: “ما افتخار میکنیم که برای دیدن بسیاری از مردم با استعداد از کشورهای مختلف کار با هم در یک پروژه است که به بررسی زندگی و راز و نبوغ از لئوناردو داوینچی است.”

لوکا Bernabei تهیه کننده و مدیر عامل شرکت لوکس. ر. ک افزود: “لئوناردو داستان ما را دعوت به ايمان انسان در آن توانایی های فوق العاده ای و امکان نگاه به آینده و فراتر از آن افق که امروز به نظر می رسد که قریب به اتفاق موانع; به عنوان یک بسیار مدرن نابغه مانند لئوناردو داوینچی را انجام دهد. از ایتالیا به دنیا (آن) یک پیام از امید و یک مدل از تولد دوباره است که ما احساس می کنیم در این لحظه (است) و حتی بیشتر مربوطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im