اولین نگاه: ‘Poldark’ ستاره Aidan Turner به عنوان لئوناردو داوینچی در سونی درام از یورو رسانههای

در اینجا اولین نگاه ایرلندی “Poldark” ستاره Aidan Turner به عنوان افسانه ای هنرمند لئوناردو داوینچی در آینده بین المللی شرکت-تولید “لئوناردو” منتشر شد در سال آینده.

اولین نگاه اجمالی از ترنر به عنوان داوینچی او نشان می دهد که یادگیری هنر و صنعت خود را به عنوان یک شاگرد جوان و سپس برای رسیدن به عظمت با کمیسیون خود را به رنگ شام آخر.

اولین نگاه شده بود از اصلی فیلم به کارگردانی دن Percival و الکسیس شیرین است و به همراه یک نمره از سری آهنگساز John Paesano.

بالا پایان درام تولید شده توسط Lux ک با رای داستانی و نور Productions, در ارتباط با, France Télévisions و RTVE و شرکت-تولید و در سراسر جهان توزیع شده توسط Sony Pictures Television.

این سری ایجاد شده توسط Frank Spotnitz (“X-Files” “مرد در قلعه بالا”) و استیو تامپسون (“شرلوک,” “دکتر”) و کارگردان Daniel Percival (“مرد در قلعه بالا) و الکسیس شیرین (“دان ماتئو”)

Giancarlo Giannini (“Family رمان” “گرفتن 22”) نقش لئوناردو استاد Andrea del Verrocchio در حالی که ماتیلدا د آنجلیس (“سقوط”) است Caterina دا کرمونا او عزیزترین دوست و مرموز الهه شعر و موسیقی.

Freddie Highmore (“دکتر خوب”) بازی خواهد کرد استفانو Giraldi یک کارآگاه جوان از Podestà مسئول حل رمز و راز در مرکز داستان است.

Highmore نیز عمل به عنوان تهیه کننده اجرایی در “لئوناردو” با Sony Pictures Television-تراز وسط قرار دارد شرکت تولید خارج از منزل تصاویر پیوستن لوکس رجوع به رای داستان و نور تولیدات به تولید نشان می دهد.

Eleonora Andreatta رئیس درام در Rai گفت: “ما افتخار میکنیم که برای دیدن بسیاری از مردم با استعداد از کشورهای مختلف کار با هم در یک پروژه است که به بررسی زندگی و راز و نبوغ از لئوناردو داوینچی است.”

لوکا Bernabei تهیه کننده و مدیر عامل شرکت لوکس. ر. ک افزود: “لئوناردو داستان ما را دعوت به ايمان انسان در آن توانایی های فوق العاده ای و امکان نگاه به آینده و فراتر از آن افق که امروز به نظر می رسد که قریب به اتفاق موانع; به عنوان یک بسیار مدرن نابغه مانند لئوناردو داوینچی را انجام دهد. از ایتالیا به دنیا (آن) یک پیام از امید و یک مدل از تولد دوباره است که ما احساس می کنیم در این لحظه (است) و حتی بیشتر مربوطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>