اولین پست-آیووا دموکراتیک بحث قرار می دهد نامزدها در یک هرج و مرج صندلی داغ (ستون)

پس از آنچه که ممکن است بسیاری هرج و مرج هفته قابل تصور برای حزب دموکرات مختلف رقبا رقابت برای عنوان رئیس uniter.

دولت از آدرس اتحادیه — که فراموش نشدنی به پایان رسید با مجلس نانسی پلوسی, پاره کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات و رئیس جمهور تبرئه خود را در استیضاح دادگاه آمد و تنها پس از آیووا قفقاز به همراه داشت, اما نه همه داده ها. هر چند آیووا به همراه داشت به اندازه کافی اطلاعات به یک حس که ممکن است باد در پشت خود (وجود دارد یک خبر خوب برای سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و سناتور برنی ساندرز) آن را سخت به احساس در هفته گذشته فقط به عنوان اینکه یک حس وحدت و حرکت تضعیف شده بود و دور از دموکرات ها به طور کلی.

ABC اخبار قرار دادن در به طور کلی به خوبی اجرا بحث در نیوهمپشایر بود کمی مراجعه خود کمدي آخر فروم قبل از رای گیری صورت می گیرد در گرانیت دولت مهم نیست که چگونه به خوبی مدیریت شد و ملزم به اجرا به buzzsaw از نامزدها’ نیاز به توجیه خود را. این آشکار خود را در برابر benignly اما tellingly که در این مورد هنوز-بیشتر-رانده سناتور الیزابت وارن هدایت مکالمات بازگشت به برنامه های خود را به وب سایت خود را, و یا در مورد سناتور ctq برگزاری نمایشگاه غیر منتظره ای تند و با مزه خشم در Buttigieg و در بقیه زمینه (هر چند لحظه ای او را از وحدت با ساندرز کسی که با او اعتراف به داشتن کار در سنا بود کمی غیر معمول از سرگرم کننده و طنز در شب مجموعه مقالات).

اما هر دو از آن زنان تا حد زیادی مانده است از پس آیووا بحث — و جریان اصلی نامزدها از رنگ دیگر از اندرو یانگ باید کاهش یافته یا ساخته شده حاشیه ای در دسترس نباشد. تماشای یک زمینه سفید نامزدها و یانگ مسائل اطراف سیاه جامعه احساس حقیقی از طریق هیچ گسل از ABC News و یا هر فرد نامزد است. (با که گفت, ABC News را Linsey دیویس شایسته ذکر ویژه برای پیگیری با Buttigieg در سوال او گریختم در مورد جامعه سیاه پوستان در جنوب خم.) این احساس شاید مثل تماشای یک سیستم متراکم هر دو را با پول و رسانه ها را به خود, توجه رسیدن طبیعی خود نقطه پایانی زمانی که همه از شرکت کنندگان در این واقعیت خاص نشان می دهد باقی مانده بودند به بلعیدن یکدیگر است.

وارن و ساندرز ساخته شده عاقلانه تلاش برای حفظ مسائل شدیدا متمرکز بر برنامه های خود را در حالی که Klobuchar ادامه داد: او — که-هنوز-یک-طرفه — نبرد با Buttigieg. شاید شگفت انگیز ترین شرکت کننده بود بایدن که تعامل با این زمینه به نظر می رسید کندوپاش و کوتاه-ذوب مجموعه به فوران در شیوه ای که به نظر می رسید بی مورد و حتی با وجود tetchier خلق و خوی این کمپین فصل نا آشنا.

در همه ABC انجام یک کار تحسین reining در و نگه داشتن به یک برسانیم شخصیت که به نظر می رسید بیش از همیشه پریشان و آماده انجام شود با این روند آماده به بحث در مورد هر چیزی اما ممنوعه لیست ارائه شده توسط یک سازمان خبری و از جمله مسائل ناراحت کننده مانند مسابقه است. که نتیجه نهایی یک گروه از نامزدها صحبت کردن در گذشته یکی دیگر در خط با, آیووا, بخت و اقبال و نیوهمشایر, چشم انداز — بایدن از رنجش frontrunner-آورده-کم Warren, ابدی, خوش Klobuchar این خروس جنگی ساندرز و Buttigieg شبیه هوا بالاتر از آن همه بود که انتظار می رود. آن را سخت به تصور کنید چه جدید می تواند آموخته شده است از شب به غیر از یک هفته دشوار به ارمغان می آورد بهترین نیست اما بیشتر از هر نامزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر