Fitch در حفظ ما رتبه AAA با وجود افزایش نرخ بیکاری با توجه به Covid-19

رتبه Fitch در روز پنج شنبه مجددا ایالات متحده است رتبه اعتباری AAA حتی با این کشور رو به افزایش بیکاری و بلندی رکود اقتصادی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس exacts عوارض آن.

“ما رتبه پشتیبانی می کند نقاط قوت ساختاری است که شامل اندازه اقتصاد بالا درآمد سرانه و پویا در محیط کسب و کار” فیچ گفت.

رتبه آمد به وزارت کار گزارش داد نرخ بیکاری افزایش به 3.3 میلیون در هفته پایان مارس 21 بعد از همه گیر باعث بسیاری از کسب و کار ،

فیچ پیش بینی کرد که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده خواهد شد کوچک با حدود سه درصد در سال جاری بدتر از طول بحران مالی جهانی در سال 2009 اما اقتصاد می تواند بهبود می یابند در 2021 اگر ویروس موجود است.

سنا تصویب عظیم تومان 2.2 تریلیون محرک اندازه گیری اواخر روز چهارشنبه و انتظارات خود را سریع تصویب دادند وال استریت تجمع با بسته شدن شاخص داوجونز تا 6.2 درصد است.

“به عنوان سیاست پولی و مالی به طور موثر ادغام دولت صرف خواهد شد به منظور کوسن درآمد دچار ضرر و زیان توسط خانواده ها و کسب و کار و کاهش تخریب بالقوه خروجی” فیچ گفت: در گزارش منتشر شده پس از بازارها بسته است.

با این حال هشدار داد که این کشور بالا کسری تنظیم شد حتی بدتر با تشکر از بسته محرک اقتصادی صرف و عدم توافق سیاسی را به آدرس ما بدهی در دراز مدت.

“بسته محرک اقتصادی هنوز به طور رسمی بررسی آن تاثیر بودجه, اما در یک برآورد محافظه کار فدرال کسری مالی افزایش می یابد به بیش از 13 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2020 از 4.6 درصد از تولید ناخالص داخلی در” سال مالی 2019, Fitch گفت.

پیش بینی بدهی دولت را افزایش به 115 درصد از تولید ناخالص داخلی تا پایان سال 2020 “این امر قرار داده و نسبت بدهی وجود ندارد تحکیم در دوره برای پیش افتادن از یک سطح Fitch قبلا در نظر گرفته شده مغایر با ‘AAA’ status.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>