‘Fleabag’ و ‘مردم عادی’ انتشار متقاطع تصویری برای موسسه خیریه (دیده بان)

داغ کشیش از “Fleabag” تا به حال دو بازدید کنندگان غیر منتظره خود را در اعترافی غرفه — کانل و ماریان از “مردم عادی.”

امی برنده آمازون سری نخست و Hulu آخرین آمار نشان می دهد بیش از عبور در طرح جمع آوری پول برای RTE نشانی از طنز کمک یک موسسه خیریه در ایرلند جمع آوری پول در طول coronavirus بیماری همه گیر. اندرو اسکات که بازی بینام داغ کشیش در فصل 2 از “Fleabag” و پل Mescal شرکت سرب ایرلندی را برای فیلم “مردم عادی” هستند که هر دو از کشور است.

Mescal و دیزی Edgar-جونز برای بازی در-باز-کردن-دوباره زن و شوهر در “مردم عادی” و آنها را به اعتراف گناهان خود را به کشیش.

“من برکت پدر برای من گناه کرده اند. من عاشق هستم اما این پیچیده” کانل می گوید: در آغاز.

“به من بگویید در مورد آن” پاسخ کشیش که به سهم عادلانه خود را از مشکلات با قمر والر-پل شخصیت در “Fleabag.”

“من احساس می کنم باعث درد به فرد است که من دوست دارم. من فقط واقعا پاره شده. سمت فیزیکی از چیزهای بزرگ است که همیشه خیلی قدرتمند است. آن زمانی که من سعی می کنم به بحث در زمانی که من سعی می کنم برای بیان آنچه احساس من در آن زمان که زمانی که همه چیز اشتباه” کانل می گوید.

داغ کشیش پس از آن باز می شود تا در مورد خود و زندگی عشق به کانل که طبعا اشتباه گرفته شود.

“هنگامی که آن را به خوبی آن را احساس می کند خیلی خوب او را بوسه فقط طعم شیرین آن را تقریبا مانند در حال آزمایش. شما را در شب بیدار و شما فقط دروغ وجود دارد و شاید اگر از این است که برخی کیهانی چالش است که شما که بر دوش به منظور ممیزی روح خود را. شما فکر می کنید برای خودتان چیزی است که این کامل این حق چگونه می تواند از آن یک گناه است؟'” او می گوید:.

Edgar-جونز’ شخصیت ماریان پس از آن نشان می دهد تا به اعتراف خود او گناه — سرقت کانل گردن زنجیره ای که او می پوشد تقریبا در هر صحنه از “مردم عادی.” داغ کشیش می یابد و سپس خود را در وسط این زن و شوهر تلاش برای بیان احساسات خود را برای یکدیگر.

سازمان دیده بان ویدیو کامل زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>