پرواز محدودیت برداشته خواهد شد هنگامی که Covid-19 تحت کنترل است می گوید پوری

هند اجازه خواهد داد داخلی و بین المللی و پروازهای مسافربری تجاری هنگامی که آن را مطمئن شوید که گسترش coronavirus آمده است تحت کنترل غمگین هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در چهار شنبه.

“قلب من می رود به افرادی که در مواجهه با مشکلات به دلیل محدودیت در جای خود قرار داده و در داخلی و پروازهای بین المللی به موجب این وضعیت ناشی از موقع اعلام سراسر کشور مستند” وزیر گفت در توییتر.

هند تحمیل کرده است 21-day مستند از مارس 25 برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در نتیجه همه داخلی و بین المللی و پروازهای مسافربری تجاری شده اند به حالت تعلیق برای این دوره زمانی است.

اما محموله پرواز, دریایی, هلی کوپتر عملیات تخلیه پزشکی پروازها و ویژه پرواز مجاز هندی, حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA مجاز به کار در این مستند.

همچنین بخوانید: coronavirus بحران: چگونه جهان است که در برخورد با این بیماری همه گیر

“این محدودیت ها برداشته خواهد شد هنگامی که ما به طور کامل اعتماد به نفس است که گسترش ویروس کنترل شده است و به آن به شمار بدون خطر به همکار سرخپوستان” وزیر گفت.

“من تشکر می کنم از همه خود را برای همکاری و کمک در این زمان تست. ما با هم باید غلبه و ظهور قوی تر,” او اضافه شده است.

شرکت های هواپیمایی نمی استرداد برای لغو پروازها به دلیل مستند محرمانه آژانس های مسافرتی

سفر عوامل بدن در روز سه شنبه ادعا کرد که اکثریت IATA-عضو شرکت های هواپیمایی فعال استرداد ساز در سطح جهانی توزیع خدمات سیستم (GDS-سیستم) برای عوامل و خواست هواپیمایی وزارت به طور مستقیم با شرکت های هواپیمایی به بازپرداخت مشتریان برای لغو پروازها به دلیل 21-day مستند برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس.

بسیاری از شرکت های هواپیمایی داخلی از جمله بازیکنان حاضر به بازپرداخت مشتریان که پرواز هم لغو کردم با توجه به تعلیق همه پروازهای مسافربری تجاری در پی 21-day مستند و یا به دلیل ویزا و سفر به محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای مختلف و یا آنها خود را لغو بلیط در حساب از نگرانی های همه گیر.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند گزارش 773 موارد جدید, 32 مرگ و میر در 24 ساعت

شرکت های هواپیمایی در حال مشتریان را وادار به پذیرش سفر کارت با اعتبار خود را در برخی موارد تا زمانی که یک سال است.

نه تنها این خطوط هوایی داخلی به جز حامل ملی هوایی هند آغاز شده اند در نظر گرفتن رزرو از 15 آوریل به بعد. سه هفته مستند در نیروی باقی خواهد ماند تا 14 آوریل به عنوان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>