Florida Georgia Line انشعابات با مدیران نه سال

آمار کشور duo Florida Georgia Line جمعه اعلام کرد که آنها دوستانه جدا کردن از کون با صدای بلند مدیریت بعد از نه سال رابطه است که قدمت آن قبل از آنها برای اولین بار رخ داد آن را با “کروز” در سال 2012 است.

هیچ مدیریت جدید اعلام شده است.

“این باور نکردنی است, سفر با ما بزرگ با صدای بلند خانواده و ما خدا را شکر برای نه سال گذشته,” تایلر هوبارد و برایان کلی گفت در یک بیانیه مشترک. “ما با هم رشد کرده بیشتر از ما می توانست تا کنون تصور با توجه به آنچه که همه ما را به جدول. به عنوان ما همچنان به تکامل بنابراین نیاز ما را انجام دهد و تیم ما. اگر چه تلخ و شیرین ما و با صدای بلند و هیجان زده هستند برای حمایت و تشویق هر یک از دیگر همانطور که ما وارد فصل بعدی از حرفه ما و استقبال خانواده جدید به جهان ما با آغوش باز. ما ادامه خواهد داد به رویای بزرگ و فشار خودمان را به بهترین ما می تواند در تمام جنبه های زندگی است. ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

FGL به عنوان دو نفری است که معمولا شناخته شده در مخفف امضا شده با صدای بلند برای انتشار در سال 2011 منتشر شد و یک دیجیتال EP از طریق شرکت برچسب بازو به سرعت قبل از امضای قرارداد با این کارش ماشین بزرگ سوابق ضبط کرد. اول خود را تنها برای اسکات Borchetta-led برچسب “کروز” به ضرب گلوله به شماره 1 در کشور نمودار و شماره 4 در بیلبورد هات 100. آن را گواهی 11-بار پلاتین توسط RIAA.

FGL ادامه به بالای نمودار با مجموع 13 مجرد رسیدن به شماره 1 در کشور پخش — شمارش دو collaborations “به معنای” با Bebe Rexha و “بالا به پایین” با مورگان والن. در سال 2017 تنها “به معنای” شکست رکورد بیشترین زمان صرف شده در بالای بیلبورد داغ کشور آهنگ نمودار در 50 هفته. آخرین پخش شماره 1 “ساده” را چهارم آلبوم “Cant Say I ain’t کشور” رسید در سال 2018 با پیگیری از آلبوم سقوط فقط خجالتی از بالا 10.

این دو 2019 تور به دست آورده 53 میلیون دلار در فروش بلیط و آن را دومین پرفروش تور کشور از سال است. آنها را به باز کردن برای Kenny Chesney در استادیوم این تابستان.

بزرگ با صدای بلند شرکای ست انگلستان کریگ وایزمن Joey وزارت امور داخله و کوین “رئیس” Zaruk صادر شده خود را در بیانیه مشترک. “ما نمی توانم بگویم به اندازه کافی چقدر عشق ما برای هر دو BK و T-Hubb” آنها نوشت. “ما زمانی بیشتر در نه سال از هر یک از ما می توانست تا کنون. ما واقعا افتخار از تقریبا یک دهه کامل از شکستن رکورد با موفقیت و با دو تا از بچه های جوان ما ملاقات کرد در سال 2011. امروز ما پیدا کردن یک محل امن برای باز کردن کسب و کار ما در رابطه به منظور حفظ دوستی مادام العمر و خاطرات ما با هم ساخته شده. موفق باشید به BK و T-Hubb در آینده خود تلاش. بزرگ با صدای بلند و افتخار می کنم.”

این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط نشویل موسیقی تجاری صنعت موسیقی ردیف است. انواع قادر به بلافاصله به تکرار اواز یا موسیقی دو نفری و یا مدیریت برای نظر بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>