عکس های آنفولانزا بخشی از NSW برنامه برای نگه داشتن مسابقه در مسیر به عنوان تاسمانی خاموش جلسات


مسابقه NSW اجرایی پیتر V’landys است در ادامه برنامه به نگه داشتن مسابقه در آهنگ با دادن سوارکاران و استوارت عکس های آنفولانزا در مقابل مستقیم به تاسمانی که در آن سه مسابقه کدهای بسته شده اند برای ماه بعد.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein ممنوع مسابقات جلسات برگزار شد در دولت خود را روز پنج شنبه به عنوان بخشی از COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

Racing NSW chief executive Peter V'landys plans to give flu shots to jockeys and stewards.

مسابقه NSW اجرایی پیتر V’landys برنامه را به عکس های آنفولانزا به سوارکاران و استوارت.اعتبار:تیم Bauer

آمد آن روز بعد از مسابقه مناسب برای ادامه در NSW اشاره شد در بهداشت عمومی به منظور.

“ما باید بالاترین امنیت زیستی اقدامات و ما نشان داده که ما می توانیم انجام جلسات در طول این بحران بسیار با خیال راحت” V’landys گفت. “این خوب بود برای گرفتن رای اعتماد از دولت بودن اشاره کرد که منظور در روز دوشنبه.

تبلیغات

“ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای نگه داشتن ما سوارکاران و کارکنان کلیدی مانند استوارت و سالم و به همین دلیل ما به آنها واکسن آنفولانزا در این هفته است. ما درک می کنیم ما را به ادامه به منظور بالا بردن استانداردهای ما و ما همیشه در حال بررسی آنها است.”

پس از تاسمانی برتر اعلام ساخته شده در پنجشنبه Tasracing اجرایی پل اریکسون به نام برای دولت به ارائه یک بسته امداد برای این ورزش است.

“توقف مسابقه را متوقف کند این نیاز است. پایین تر ورزش رژیم که این تعطیل را اجرا می تواند منجر به مسائل دیگر پس از بازگشت ما” Erikson گفت.

“باید به یاد داشته باشیم که قطع مسابقه است و نه فقط برای شناسایی شده در حال حاضر چهار هفته دوره آن را نیز شامل اضافی چهار تا 12 هفته برای به دست آوردن حیوانات به مسابقه شرط است.

“در حالی که نژاد و محاکمه جلسات لغو خواهد شد برای حداقل بعد از چهار هفته صنعت آن دسته از شرکت کنندگان که ضروری است برای رفاه مسابقه حیوانات قادر خواهد بود برای ادامه کار مهم خود را.”

در ضمن مسابقه تازی NSW ساخته شده و طی آن تیم اجرایی کار برکنار شده در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از اقدامات کاهش هزینه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>