آنفولانزا حساب برای اکثر بیماری قابل پیشگیری با واکسن موارد در کشور و بیمارستان و با توجه به داده های سلامت.

موسسه استرالیا از سلامت و رفاه منتشر کرده است آخرین گزارش خود را به طور بالقوه قابل پیشگیری hospitalisations (PPHs) در سراسر استرالیا.

PPHs طبقه بندی شده به عنوان “خاص بستری شدن در بیمارستان است که به طور بالقوه می توانست مانع به موقع و مراقبت های بهداشتی کافی در جامعه است.”

A new health report has found influenza accounted for a significant portion of preventable hospital visits.

جدید بهداشت و درمان گزارش نشان می آنفلوانزا برای اختصاص بخش قابل توجهی از پیشگیری بازدیدکننده داشته است بیمارستان.اعتبار:رابرت Peet

از 748,000 hospitalisations سراسر کشور در 2017-18 که در نظر گرفته شد پیشگیری 7.6 درصد به علت قابل پیشگیری با واکسن عفونت که 67 درصد موارد آنفلوانزا.

تبلیغات

در اندازه گیری “تخت روز” و یا زمان صرف شده در بیمارستان به عنوان یک نتیجه از یک PPH آنفلوانزا اختصاص نسبتا بالا بودن تعداد تخت روز – 73 درصد از تمام واکسن-بیماری های قابل پیشگیری و 14 درصد از کل تخت روز برای همه PPHs ترکیب شده است.

نویسندگان این گزارش می گویند داده های برجسته اهمیت شدن سالانه واکسن آنفولانزا به ویژه در میان افراد مسن بیشتر در معرض خطر این بیماری است.

“اثربخشی واکسن تغییرات سال به سال اما افرادی که واکسینه شده اند و احتمال کاهش شدید بیماری و بستری شدن در بیمارستان و مرگ” گفتند.

“در حالی که در برخی از موارد واکسن آنفولانزا ممکن است جلوگیری از یک فرد در حال توسعه این بیماری می تواند کمک به کاهش شدت و یا مدت بیماری و بالقوه و جلوگیری از عوارض جدی است.”

این PPH رای برای آنفلوانزا بود در بالاترین قلمرو شمالی با کوئینزلند دوم در حالی که غرب استرالیا تا به حال به پایین ترین نرخ.

2017 دیدم یکی از بدترین فصل آنفولانزا در رکورد مورد ضرب و شتم تنها توسط 2019 که دیدم به طور متوسط پنج نفر در هفته در حال مرگ از بیماری در کوئینزلند به تنهایی.

عمده PPHs ثبت شده در این گزارش شامل بیماری ریوی انسدادی مزمن (از جمله برونشیت و آمفیزم), سلوليت دندان و شرایط.

شکسته جنسیتی مردان تا به حال نرخ بالای قلبی مسائل و عوارض دیابت در حالی که زنان را دیدم بیشتر عفونت ادراری و فقر آهن, کم خونی اغلب در ارتباط با زایمان و قاعدگی.

تعداد کل PPH موارد اختصاص 6.6 درصد از تمام بستری شدن در بیمارستان را عمومی یا خصوصی بیمارستان برابر با حدود 3 میلیون تخت روز و یا 9.8 درصد از کل تخت روز.

این گزارش همچنین نشان داد یک “بهداشت شکاف” به نظر می رسد به گسترش بین شهرستانها و مناطق با پاک کردن اختلاف بین نرخ PPHs در مناطق دور افتاده در مقایسه با شهرستانها و منطقه ای در مناطق نزدیک به شهر.

این AIHW شده است اندازه گیری PPH نرخ از سال 2004 به عنوان یک راه به طور گسترده اندازه گیری اثربخشی بهداشت عمومی اقدامات است.

“طبقه بندی یک بستری شدن در بیمارستان به عنوان به طور بالقوه قابل پیشگیری’ به این معنا نیست که بیمار را
نه نیاز به بستری که در آن زمان” در این گزارش نویسندگان گفت.

“این بدان معنی است که مدیریت بهینه در مرحله قبل ممکن است مانع از وضعیت بیمار وخیم تر شدن به نقطه جایی که آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de