صادر شده در: بروز رسانی:

از خدمات خالی کلیساها و “درایو-از طریق” اعترافات به کشیش برکت در تمام شهرستانها از آسمان با ده ها تن از کشورها در مستند در میان coronavirus همه گیر نمازگزاران در سراسر جهان مجبور به پیدا کردن راه های مبتکرانه به مناسبت تعطیلات عید پاک.

تبلیغات

در اکوادور Guayaquil, شهر سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس در کشور اسقف جیووانی باتیستا سوار یک هلیکوپتر این پنج شنبه به پیشنهاد عید پاک سنتی نعمت به ساکنان زیر.

“هرگز در تاریخ این کلیسا شده است وجود دارد یک هفته مقدس مانند این هفته با توجه به همه گیر و بنابراین ما فقط باید به دنبال قوانین که دولت به ما داده است,” او گفت:.

در بسیاری از نقاط این بیماری همه گیر کوروناویروس شاهد تجمعات مذهبی از همه نوع ممنوع و مکان عبادت توقیف به عنوان دولت سعی در کنترل این ویروس را گسترش.

پاپ فرانسیس برگزار شد جمعی در خالی کلیسای سنت پیتر در روز پنج شنبه در حالی که در پاریس اسقف اعظم صادر سنتی خود را پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی نعمت در خارج از Sacré-Coeur کلیسای که مشرف به شهر از بالای Montmartre.

کشیش در دیگر کشورها از جمله مکزیک و لهستان بوده است برگزاری “درایو-از طریق” اعترافات در اجرا تا عید پاک که در آن نمازگزاران می تواند اعتراف به گناهان خود از ایمنی وسایل نقلیه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im