اسرائیل Folau می گوید او در نظر گرفته خود را به پایان زندگی حرفه ای خود را در طول اجرا 10-ماه تبعید از راگبی و اذعان می کند او را عصبی جلوتر از خود را در سوپر لیگ اولین.

30 سال دوگانه-کد استرالیا بین المللی را اولین حضور خود را برای کاتالانها اژدها در برابر کستلفرد در اشتدته گیلبرت بروتوس در روز شنبه (4am یکشنبه AEST).

Israel Folau trains with Catalan Dragons in Perpignan, southern France, ahead of his scheduled debut for the club.

اسرائیل Folau قطار با کاتالان اژدها در پرپینان, جنوب, فرانسه, پیش از برنامه ریزی برای اولین باشگاه.اعتبار:AP

Folau بازی کرده است و پس از اینکه اخراج توسط راگبی استرالیا در ماه مه گذشته برای ضد همجنس ارسال دیدگاه در رسانه های اجتماعی است و یک دهه پس از سابق Melbourne, Brisbane و کوئینزلند سوپراستار آخرین بازی لیگ راگبی.

“بله البته من در مورد پایان دادن به زندگی حرفه ای من و به انجام کارهای دیگر” Folau گفت: در مصاحبه با پرپینان روزنامه L’Independant.

تبلیغات

“من از رئیس جمهور و من مربی این فرصت را به من داده اند. آن را مانند یک شروع جدید برای من است و من بسیار هیجان زده برای بازگشت به ورزش است که در آن من شناخته شد.

“من بازی نمی 13-a-side برای 10 سال پس از من نیز بسیار عصبی. اما محیط مطلوب بین کارکنان و بازیکنان به طوری که من می تواند به بهترین من.

“من اینجا هستم تا به رقابتی به بازی راگبی و سازگار با اجرای برنامه برای این تیم است.

“آن را دوباره در یک تیم جدید محیط زیست و برای پیدا کردن یک روال آموزش با دیگران, اما مهم ترین چیز این است که به بهترین ها را برای تیم من است.”

Folau مرکز بی سابقه ای توجه رسانه ها که او را برای تیم نهایی اجرا در استادیوم در صبح روز جمعه.

کاتالانها آمده اند تحت انتقاد از هر دو سوپر لیگ و راگبی لیگ فوتبال به عنوان به خوبی به عنوان همکار باشگاه برای امضای خود را از سابق رقابت و NSW Waratahs بازیکن اما مربی استیو مک نامارا معتقد است که او سزاوار یک شانس دوم.

Folau shares a joke with his new teammates.

Folau سهام یک شوخی با هم تیمی های جدید خود را.اعتبار:AP

“شما تنها با دیدن این تیتر شما نمی دانید که این فرد” سابق انگلستان, رئیس, گفت, بهبهان نیوز.

“هنگامی که شما ببینید این فرد به عنوان یک انسان شما او را بیشتر درک و تحقق بخشیدن به آن را در یک جمله زندگی او چیست.

“ما اصلا با آن موافق کاملا. اما بیایید او را در این زمینه و ما می توانیم بحث در مورد برخی از چیزهای دیگر.”

Folau ورود به موقع داده اژدها’ تاسف شروع فصل.

آنها دچار تعجب 32-12 خانه شکست هادرزفیلد دو هفته پیش و تا به حال خود را در دور دوم بازی در ویکفیلد یکشنبه گذشته به نام خاموش به دلیل آب و هوا ،

با در هفته آینده برنامه ریزی شده بازی لیگ در برابر سنت هلن سقوط قربانی به باشگاه های جهان چالش کاتالانها به زودی می تواند به پیدا کردن خود را در انتهای جدول است اما مک نامارا است که تنها با تمرکز در روز شنبه.

“ما نمی دور یک راست – هادرزفیلد بازی خوبی برابر ما – اما ما به دنبال نه در دراز مدت ما فقط تلاش برای بدست آوردن این حق را برای این هفته,” او گفت:.

“ما تا به حال یک رویکرد دشوار برای این هفته بازی به دلیل شرایط اطراف آن را بنابراین ما فقط به تمرکز بر گرفتن که حق و در کل خیلی بهتر از این هفته است.”

PA

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de