پس Lil Nas X, جاستین بیبر آهنگ آخرین به برجسته بازار آنلاین

فریاد در رسانه های اجتماعی از جاستین بیبر آورده اضافی برخی از درخشش به Splice برای تلفن های موبایل محبوب پلت فرم برای حقوق-پاک برای تلفن های موبایل و ضربان.

آهنگ “در حال اجرا” از بیبر آلبوم “تغییرات” و featuring Lil Dicky تولید شد توسط Audibles است و بر اساس یک حلقه ایجاد شده توسط هنرمند انگلیسی Laxcity و آپلود به Splice. زمانی که Laxcity توییتی تحسین خود را برای این آلبوم بیبر پاسخ داد: “ممنون… شما در حال حاضر بخشی از آن است.”

به طور مشابه منشاء Lil Nas X “شهر قدیمی جاده” نیز می توان به یک بازار آنلاین. ملودیک آن هسته می آید حسن نیت ارائه میدهد از یک Nine Inch Nails نمونه مورد استفاده توسط دانشجوی هلندی Kiowa Roukema که می رود توسط YoungKio حرفه ای که در اطراف او ساخته شده است یک ضرب و شتم و آپلود کار جدید به بازار موسیقی دیجیتال BeatStars. برای Lil Nas X برای ایجاد خود را 2019 سر و صدا تنها هزینه هنرمند $50 به عنوان انواع گزارش در ماه ژانویه است.

پيرايشی که به تازگی اعلام کرده است که پرداخت می شود بیش از 25 میلیون دلار برای نوازندگان در آن هنرمند به هنرمند, بازار, است, بیش از ماه در شناخت و اهمیت آن به صورت آنلاین نمونه جامعه است.

در بیانیه این شرکت گفت: “نمونه قطعه الهام بخش است. این صدا (و میلیون ها نفر از دیگران) در دسترس هستند به هر کسی از اتاق خواب beatmakers به بالا 40 hitmakers. این حلقه خاص اتفاق افتاده است برای الهام بخشیدن به جاستین بیبر همراه با دیگر سازندگان و اینترنت متوجه. Laxcity ساخته شده یک نمونه و ما خوشحالیم که او را به خوبی سزاوار به رسمیت شناختن.”

صحبت به تنوع هفته گذشته پيرايشی مدیر عامل شرکت استیو Martocci که ریشه در برنامه نویسی و نرم افزار منبع باز و شفافی در مورد نحوه پلت فرم فراهم می کند فروم برای “شکل های مختلف از همکاری است.” گفت: Martocci: “آن را در مورد باز کردن اکوسیستم. و چه جالب در مورد Splice برای تلفن های موبایل است که هر بار که شما با استفاده از آن شما با قرار دادن پول به جیب نوازندگان ساخته شده است که کسانی که برای تلفن های موبایل. و به جبران کنید مانند این در واقع می تواند تبدیل به زندگی مردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>