Kyah سیمون ساخته شده برای اولین بار او را برای Matildas در حدود 500 روز بود اما Caitlin Foord که به سرقت برده و با نشان دادن نیمه اول هتریک در جمعه شب 7-0 تخریب تایوان.

در کامل شروع به استرالیا مقدماتی المپیک کمپین Foord صعود او سه گل در داخل اولین 38 دقیقه به عنوان میزبان breezed راه خود را به پیروزی در مقابل طبعا پراکنده جمعیت در کمپبللتون ورزشگاه پس از یک روز از monsoonal باران در سیدنی.

Caitlin Foord bagged a hat-trick in the Matildas' 7-0 demolition of Taiwan.

Caitlin Foord صعود یک هتریک در Matildas’ 7-0 تخریب تایوان.اعتبار:AP

عدم وجود سه منظم استارت ثابت کرد هیچ مانعی برای موفقیت و حوش Milicic طرف که خیلی سخت تست آمده است. سام کر شده است که درمان در اردوگاه برای چهار گونه را به تعجب نیم ساعت cameo کردم و نام او در علائم در عرض چند دقیقه از ورود به نزاع.

در اوایل مسابقه در روز جمعه چین walloped تایلند 6-1 در شوم بیانیه از قصد پاسخ شگفت آور و به پایان هفته قرنطینه در بریزبن هتل روز قبل از.

تبلیغات

آن حیاتی Matildas ساخته شده و تسلط خود را بر روی تعداد رتبه بندی پس از آن نتیجه به عنوان نقطه بالا در این گروه تقریبا قطعا تصمیم در پنج شنبه شب برخورد با چین در Bankwest ورزشگاه.

در حقیقت استرالیا باید گل یک زن و شوهر بیشتر اما شاید خوش شانس واگذار نمی شود. تایوانی کاپیتان تینگ چی از دست رفته نگهدار در نیمه اول و مهاجم لی Hsiu-چانه آمار پست دوم پس نیازی قیمتها را در خارج از جعبه از دروازه بان لیدیا ویلیامز.

Stand-in Australia skipper Steph Catley watches her goal roll in.

ایستاده در استرالیا کاپیتان Steph Catley ساعتهای هدف خود را رول.اعتبار:AP

آشکارا Milicic نگه داشتن خود را در پودر خشک نامگذاری کر بر روی نیمکت و استراحت Ellie نجار و Alanna کندی در مجموع برابر تایوان در حالی که با استفاده از این دستگاه ها به عنوان یک فرصت برای ایجاد اعتماد به نفس در بازیکنان دیگر.

آن کار می کرد. برای سیمون فقط گرفتن در پارک را احساس مانند یک دستاورد است.او تا به بازی برای استرالیا پس از یک بازی دوستانه مقابل فرانسه در ماه اکتبر 2018.

28 ساله شد بخشی از یک شسته و رفته یکی-دو برای باز کردن هدف در نهمین دقیقه ساخت فضا برای Foord به درایو را از طریق میانه و ضرب و شتم تایوان دروازه بان چنگ Ssu-یو به توپ.

Foord خواهد شد که در پیوند با باشگاه آرسنال در پایان این مسابقات به زودی به حال او پس از درهم و برهم گردش مالی از تایلند. درخشان امیلی ون Egmond تضعیف یک پاس او راه و Foord پا سریع انجام بقیه.

Steph Catley پوشیدن کاپیتان بازوبند در Kerr را جا رو در در سرگرم کننده در دقیقه 31 به حسن نیت ارائه میدهد از دیگر تیز ون Egmond از طریق توپ که او همسان با باهوش سون به پایان برسد.

ون Egmond خارج شد و در نیمی از زمان, اما نه قبل از ارائه سومین کمک به توپ را روی گوه Foord سه برابر با ظریف برای اولین بار لمس کنید.

هیلی Raso ارائه استرالیا پنجم هدف در 54 دقیقه اما Milicic به وضوح می خواستم بیشتر ارسال کر به نزاع برای سیمون. در عرض سه دقیقه آن را 6-0. کر شد puzzlingly چپ بینام با تایوان و بموقع مجازات آنها را یک بار چوپان Logarzo برداشت او را قبل از کاترینا Gorry اضافه شکر و تخم مرغ در کیک در زمان اضافه شده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net