برای هر 10 coronavirus موارد در اسپانیا و ایتالیا یک دکتر یا پرستار


لندن: در حدود یک در هر 10 نفر تست مثبت برای coronavirus در ایتالیا و اسپانیا به پزشکان و پرستاران با دولت هشدار داد که کمبود تجهیزات حفاظتی اتحاد چپ سلامت کارگران “رفتن به نبرد با کاغذ سپر و اسلحه اسباب بازی”.

از 39,673 موارد تایید شده در کشور اسپانیا, 5400 – یا 14 درصد – در حال متخصصان پزشکی در خط مقدم از اروپا بدتر اورژانس پس از جنگ جهانی دوم است.

Medical workers near Milan in northern Italy prepare to treat more patients.

پزشکی کارگران در نزدیکی میلان در شمال ایتالیا آماده سازی برای درمان بیماران بیشتر است. اعتبار:گتی

در ایتالیا, ایتالیایی, موسسه ملی بهداشت گزارش داد که 5760 کارگران کاهش یافته بود بیمار است که نشان دهنده 9 درصد از تمام مثبت آزمون در سخت-آمار کشور است.

این آمار و ارقام – که بین دو تا سه برابر بیشتر از کسانی که ثبت شده در چین در طول بدترین شیوع آن – ارائه دیدی نسبت به خطر رو به کارکنان در بیمارستان ها شلوغ. برخی در حال کار مانند ساعت های طولانی است که ماسک را ترک کرده اند اصطکاک سوختگی در چهره خود را.

تبلیغات

به “هشدار دهنده” رای نیز تهدید مهم پزشکی در پاسخ به دلیل آلوده پزشکان و پرستاران باید دور ماندن از کار به مدت حداقل 14 روز حتی اگر آنها فقط علائم خفیف. تا 20 درصد از برخی از کارکنان در بیمارستان ها در ایتالیا به شمال مبتلا هستند.

ایتالیایی, انجمن پرستاران جمهور Walter de کارو گفت که این کشور درگیر یک “جنگ” با این ویروس اما گفت که استرالیا تا به حال فرصتی برای آماده سازی بهتر و سپر خود را بهداشت و درمان نیروی کار است.

“همکاران به من گفت که آنها احساس آنها در حال رفتن به نبرد با کاغذ سپر و
تفنگ اسباب بازی,” او گفت:.

داشتن تجربه کمبود شدید به این بیماری همه گیر انفجار در شمال ایتالیا و بسیاری از بیمارستان ها در آن منطقه در حال حاضر به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی اما بسیاری از پرستاران و پزشکان در حال پوشیدن ماسک که خود گذشت موثر استفاده از تاریخ.

برخی از بیمارستان ها در جنوب هنوز هم نمی باید هر گونه تجهیزات در همه.

“ادامه در این راه خواهد بود شیطانی اگر نه جنایی گفت:” کارلو پالرمو ملی وزیر ایتالیا انجمن پزشکی ANAAO.

“ما نیاز به حفاظت از با ارزش ترین دارایی ما: کسانی که در حال مبارزه با COVID-19 در ترانشه از بیمارستان.”

خانه مد از جمله گوچی, Prada, Louis Vuitton و Givenchy باید پیکربندی مجدد خطوط تولید و یا زده معاملات با تولید کنندگان در چین به میلیون ها نفر از ماسک های صورت است که خواهد شد و سپس اهدا به ایتالیا و فرانسه و کشورهای دیگر در اروپا است.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus بهداشت گفت: کارگران “فقط می تواند انجام دهد شغل خود را زمانی که آنها به طور موثر می تواند انجام دهد شغل خود را با خیال راحت”.

“ما همچنان به شنیدن گزارش نگران کننده از سراسر جهان از تعداد زیادی از عفونت ها در میان کارگران بهداشت و درمان,” او گفت:.

“حتی اگر ما همه چیز درست اگر ما نمی شنده حفاظت از سلامت کارگران بسیاری از مردم خواهد مرد زیرا سلامت کارگر است که می تواند به نجات زندگی خود بیمار است.”

ماسک قیمت رسید شش برابر از شیوع کروناویروس. هزینه لباسهای دو برابر شده است.

که گفت: منابع می تواند ماه به تحویل و دستکاری در بازار گسترده شده بود با “سهام اغلب به بالاترین پیشنهاد فروخته”.

Health workers prepare to receive the first patients with coronavirus at IFEMA exhibition complex in Madrid, Spain.

سلامت کارگران آماده به دریافت اولین بيماران مبتلا به کروناویروس در IFEMA مجموعه نمایشگاهی در مادرید اسپانیا است. اعتبار:جزوه

بیش از 90 میلیون ماسک های پزشکی مورد نیاز خواهد بود در هر ماه در سراسر جهان همراه با 76 میلیون دستکش و 1.6 میلیون عینک.

ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گزارش روز سه شنبه وجود دارد که تا به حال شده است یک افزایش چشمگیر در دسترس بودن PPE و گفت: اولویت در توزیع “باید همیشه به پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت متعهد به برخورد با COVID-19 خط مقدم”.

د کارو با اشاره به سازمان بهداشت جهانی تا به حال تعیین 2020 سال از پرستار و گفت: این بحران باید تغییر روش دولت های درمان, بهداشت و درمان کارگران پس از اورژانس عبور می کند.

“ایتالیایی پرستاران هرگز نمی توانست تصور کار کردن در یک وضعیت به یکی از آنها در حال حاضر,” او گفت:.

“هر پرستار است که در لباس پوشیدن تجهیزات حفاظتی که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای دیگران به تشخیص شما. آنها فقط می توانید چشم خود را.

“این کاملا یک تجربه است که تغییر خواهد کرد چیزی است که عمیقا در قلب ما.”

مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافت 747 یک شبه برای رسیدن به 6820 با حدود 22,000 در بیمارستان و بیشتر از 3400 در بخش مراقبت های ویژه. در اسپانیا که در آن نزدیک به 2700 فوت کرده اند مقامات در حال تبدیل مادرید یخ به طور موقت سردخانه. دولت بریتانیا اعلام کرد قصد دارد به نوبه خود یک مرکز کنوانسیون به 4000 تخت بیمارستان.

فرانسه پنجمین کشور, به گزارش بیش از 1000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز سه شنبه و یک بدنه دولت در برخورد با شیوع پیشنهاد ملی مستند تحمیل هفته گذشته به صورت اولیه در 15 روز گذشته باید حداقل شش هفته.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>