برای برخی از بازماندگان coronavirus عوارض می تواند یک ‘عمر’

صادر شده در: ویرایش:

به عنوان تعدادی از سراسر جهان تایید coronavirus موارد صعود نسبت به 1 میلیون تعدادی از بهبود است و خوشبختانه بیش از چهار برابر مرگ و میر. اما کارشناسان پزشکی گفت: فرانسه 24 که COVID-19 می تواند باعث شدید در دراز مدت آسیب به ریه ها و قلب و مغز و سایر ارگان ها – که برای برخی از بیماران این عوارض ممکن است دائمی.

تبلیغات

از بیش از 950,000 موارد coronavirus تا کنون در سراسر جهان بیش از 202,000 مردم را بهبود در حالی که بیش از 48,000 فوت کرده اند. اما پزشکان باید اشاره کرد که برخی از COVID-19 بازماندگان را توسعه داده اند سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) – یک بیماری شدید است که برای بدترین متاثر از بیماران می تواند برای بقیه زندگی خود را.

این ریش سفید از مجلات پزشکی لنست (lancet) یکی از اولین زنگ خطر را به صدا انتشار یک گزارش در ماه فوریه نشان می دهد که 29 درصد از یک گروه از بیماران در ووهان که محققان ردیابی بین اواسط دسامبر و اوایل ژانویه حال کردم ARDS.

مشابه گزارش توسط انگلیسی ها دانشکده Intensive Care Medicine منتشر شده در پنج شنبه بار در 15 مارس یافت که برخی از 17 درصد از مراقبت های ویژه بیمارانی که درمان آنها مورد تجزیه و تحلیل توسعه این سندرم است. در ضمن چند روز قبل از پزشکان انگلیسی خود را منتشر یافته های محققان پزشکی در هنگ کنگ نشان داد که از یک مطالعه کوچک از 12 نفر که در سمت چپ بیمارستان پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus دو یا سه نفر کاهش عملکرد ریه.

‘به آسیب است که شما می توانید برای یک عمر

Coronavirus درمان شده “را به عنوان اگر آن را مرگ و زندگی – اگر شما حق مراقبت های پزشکی می تواند زنده بماند – اما برخی از بازماندگان داشتن مسائل که طولانی” اشاره لین گلدمن دین از hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن. “از آنجا که از چه جدی ARDS است, آسیب است که شما می توانید برای این است که برای یک عمر است.”

“تعداد زیادی از ARDS بازماندگان قادر به بازگشت به کار” اضافه شده Onjen Gajic مهم متخصص مراقبت در ريه گروه پزشکی از کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا.

>> چه مدت طول خواهد coronavirus مستندات تاریخ و زمان آخرین ؟

ARDS یک پدیده جدید نیست – این برای اولین بار شرح داده شده در سال 1967. علل شایع عبارتند از: پنومونی سپسيس و جدی آنفلوانزا موارد است. علائم شامل شدید تنگی نفس و احساس خستگی و سردرگمی است. و همچنین به عنوان تنفسی و سیستم قلبی عروقی می تواند آسیب دیگر ارگان های حیاتی با جلوگیری از ریه ها از تهیه آنها با اکسیژن کافی.

با coronavirus بیماران رنج می برند می تواند از “التهاب و تجمع مایع در بخش قابل توجهی از ریه های خود را که محدودیت توانایی خود را برای دریافت اکسیژن کافی به خون خود را برای حمایت از نرمال تابع عضو” توضیح داد جولی فیشر دیپلم پژوهشی استاد میکروبیولوژی و ایمنی شناسی در دانشگاه جورج تاون.

“ترین به شدت بیمار بیماران نیاز به تهویه مکانیکی برای حفظ بافت با اکسیژن تا التهاب فروکش” فیشر ادامه داد. “هر دو التهاب و تهویه مکانیکی مورد نیاز برای کمک به بیماران برای زنده ماندن می تواند آسیب های ظریف بافت ریه که درگیر در انتقال اکسیژن که ممکن است بر عملکرد ریه ها حتی پس از بهبودی از حاد COVID-19 بیماری است.”

بقا فقط آغاز است’

در موارد جدی از COVID-19 “این مربوط به ذات الریه ویروسی پیشرفت به ARDS بیشتر از آنفلوانزا”, Gajic مشاهده شده است.

بیش از متوسط و بلند نظر “کاهش عملکرد ریه خود را کمتر از دیگر عواقب” برای ARDS افراد مبتلا به Gajic ادامه داد. جدی ترین این انشعابات هستند “کاهش فیزیکی و عملکردی وضعیت تغییرات در عملکرد شناختی و اثرات روانی” او گفت:.

مقدار قابل توجهی از آسیب در خارج از ریه ها است که یک اثر جانبی لازم است اما تهاجمی درمان در بخش مراقبت های ویژه توضیح داد Panagis Galiatsatos یک ریه و دستیار استاد در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه: “چالش در بخش مراقبت است که این دو ارگان های ما با قرار دادن مقدار زیادی از تاکید بر قلب و ریه ها و زمانی که ما قرار داده است و استراتژی را به تلاش برای حفاظت از آنها ما می دانیم که رفتن به آمده به عنوان یک نتیجه برای سایر سیستم های بدن.

“کلیه برای مثال شروع به خود تخریبی پس از آن شایع است که بیماران در پزشکی هواکش برای ARDS نیاز به دیالیز و جاری شدن سیل در مغز با داروهای تحریک پزشکی ناشی از کما باعث خواهد شد برخی از سطح از هذیان است که رفتن به سخت برای خنثیسازی” او ادامه داد.

Galiatsatos توافق با گلدمن که برای برخی از بازماندگان اثرات ARDS ناشی از کوروناویروس ممکن است هرگز از بین برود: “برخی از بیماران بهبود می یابند و در سه ماه اما برای دیگران می توان آن را یک عمر است.”

او گفت که شدت و مدت این عوارض بستگی به سه عامل. اولا “شما چقدر خوب ریه ها آغاز خواهد شد; اگر شما رو خوب ریه ها و تنفس هوا خوب تمام زندگی خود را, شما در یک موقعیت بهتر به سرعت بهبود می یابند”. ثانیا “چقدر بد ARDS بود”. ثالثا با توجه به این که دستگاه تنفس خود می تواند باعث آسیب ریه “این که آیا شما نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی پزشکی”.

“بقا است که فقط در ابتدای سفر برای یک فرد” Galiatsatos تاکید کرد. “بیشتر است که ما می دانیم این است که رفتن به فصل بعدی از این بیماری همه گیر بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>