برای این خانه است که در آن قلب است


Guy Sebastian
Instagram: @guysebastian // https://www.youtube.com/user/GlobalPovertyProject/videos
مارس 26, 12 بعد از ظهر
نوشته شده توسط جیمز جنینگز
★★★★

در حال حاضر یک سفیر برای چند نه برای سود سازمان است جای تعجب Guy Sebastian پرتاب شده است استعدادهای خود را در پشت یک ابتکار جدید به منظور بالا بردن آگاهی و بودجه برای نبرد جهانی علیه COVID-19.

جریان در Instagram زندگی می کنند با هم در خانه: که-شهروند جهانی همبستگی جلسه پروژه در حال حاضر دیده می شود امثال Coldplay, کریس مارتین, John Legend و استرالیا G تلنگر بازی صمیمی در خانه مجموعه.

Guy Sebastian is one of the nation's best-loved entertainers

Guy Sebastian یکی از این کشور دوست داشتنی هنرمنداناعتباری:آلینا Gozin قم

این livestream لگد کردن با حال خوش برخورد سباستین نشستن در یک گرند پیانو در یک کاورنو اتاق در سیدنی خانه اشاره کرد این اولین بار است که او تلاش کرده است این نوع از ویژگی های feat.

تبلیغات

قبل از او نقش یک توجه داشته باشید سباستین endears خود را با چند انزوا حکایات (“من به خودم کوتاه کردن مو ساخته شده است که من واقعا ارزش من آرایشگاه چون من خورد”) و برخی آرام در پیام یادآوری به “اقامت هک و دور از یکدیگر”.

او 30 دقیقه تنظیم لگد کردن با یک زرق و برق دار, آهسته پایین جلد یک-هکتار در ’80s, چندساله را بر منجایی که او بازدید چشم آبیاری یادداشت بالا را با سهولت. این آهنگ گنجانده شد پس از به ثمر چندین نامزد پس Instagram تماس به طرفداران پرسیدن چه آهنگ بازی.

ماهیت تعاملی این رویداد به معنی وجود یک حرکت ثابت از روی صفحه نمایش از نظر بینندگان از جمله راب میلز مسخرگی خود استرالیا بت التحصیل با cheeky “پسر خوب” و سباستین را ژول با اضافه کردن یک “عشق چشم” emoji شاید به خطر خاک او به علت گاه به گاه پیشنهاد ازدواج از احساساتی طرفداران.

سباستین کنترل صدای قدرتمند با سهولت پر کردن هر گوشه ای از اتاق با یک تکان دهنده پاپ medley که منجر به از را در من به Phil Collins’ در برابر همه شانس و مایکل جکسون Earth Song.

از آنجا سباستین رول به نیم دوجین از خود و بازدید از جمله آهنگ ها نوشته شده است برای همسرش (تنظیم در سنگ) و پسرش (بد بزرگ جهان).

خانواده اش باعث می شود جذاب cameos در طول عملکرد. در یک نقطه ژول تغذیه شوهرش شعر به عنوان او آواز می خواند a cappella نسخه من هنوز تماس با استرالیا صفحه اصلی; یکی دیگر از heartwarming لحظه خود را می یابد دو پسر ارائه بازگشت به بالا, رقص, در حالی که پدر و نقش گروه کر در گیتار.

سراسر احساس خوب, off-the-کاف عملکرد سباستین زحمت نشان می دهد که چرا او یکی از بهترین های ما-عاشق هنرمندان و هنگامی که او به ما توصیه می کند “عشق یکدیگر مهربان, صبور باشید, امن” او تابش صداقت.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>