پیش بینی هشدار می دهند به طور بالقوه ‘تهدید کننده زندگی flash-جاری شدن سیل در سیدنی


تابستان خشکسالی و گرما و bushfires است ناگهان معطوف به بارندگی شدید همراه بسیاری از سواحل شرق با حومه سیدنی در Hawkesbury-Nepean منطقه رو به چشم انداز از جاری شدن سیل.

اداره هواشناسی پیش بینی شانس آبشار سنگین برای سیدنی بیش از آخر هفته از جمله احتمال رعد و برق. بارندگی در مجموع به احتمال زیاد 90-150 نشان داده می شود در روز شنبه و 100-200 نشان داده می شود روز یکشنبه با توجه به تجدید نظر در پیش بینی.

این اداره هشدار داده وجود دارد بالقوه برای “تهدید کننده زندگی flash-سیل” در ساحل مرکزی سیدنی شهری Illawarra و شرقی بخش مرکزی Tablelands از جمله کوه های آبی منطقه به خصوص یک شبه در روز شنبه.

It never rains but it pours. Sydney shifts from a long dry spell to the threat of floods.

آن را هرگز باران اما از آن ميريزد. سیدنی شیفت از یک طلسم خشک به تهدید سیل. اعتبار:رنه Nowytarger

دفتر زودتر با صدور یک هشدار آب و هوایی شدید برای خطرناک و وزش باد و بارش باران های سنگین و فرسایش ساحلی از غیر طبیعی جزر و مد بالا و آسیب رساندن گشت و گذار. در بعد از ظهر جمعه آن اضافه شده سیل دیده بان برای یک منطقه ساحلی از نیوبرانزویک به Bega رودخانه ها با سیدنی مناطق داخلی کشور در میان کسانی که در معرض خطر است.

تبلیغات

رنگ رودخانه به سیدنی شمال غرب پیش بینی شده است که عمده جاری شدن سیل در حالی که “محلی و جاری شدن سیل” است که انتظار می رود توسط این اداره برای Parramatta در رودخانه و مناطق شمال و جنوب سیدنی.

دو روز پیش بینی برای پنریته در سیدنی غرب اشاره به خطرات سیل در این منطقه است. شنبه می توانید ببینید 100-200 نشان داده می شود و یکشنبه 120-250 millimetres اداره گفت: در آن روز پیش بینی شده است.

روزهای آینده را ببینید “یک گروه از باران نشسته بر ساحل شرقی” گفت: Abrar Shabren یک وظیفه پیش بینی در این اداره است. “ما از یک سو به سوی دیگر است.”

به شدت تاثیر, از جمله از باران و بادهای قوی به احتمال زیاد لولا در مورد اینکه آیا یک اصطلاح east coast کم اشکال بیش از آخر هفته. Waterspouts نیز امکان با این نوع از سیستم.

فقط به عنوان تغییر آب و هوا به احتمال زیاد تا به حال تاثیر اخیر bushfire فصل با بالا بردن درجه حرارت و شانس شدید آتش و آب و هوا و گرمایش جهانی نیز آسانسور شانس بارندگی های شدید حوادث. دانشمندان مانند اداره و CSIRO, برجسته, چگونه جو می توانید نگه دارید 7 درصد رطوبت بیشتر در هر درجه از گرم شدن و شواهد بیشتری برای افزایش شدید باران در استرالیا.

این اداره گفت: این سیستم که از بعد از ظهر جمعه در حفظ ساختار ساحلی تغار اما اثرات – از جمله 24 ساعته و بارش بیش از 200 نشان داده می شود در مکان هایی مانند کیپ بایرون – مشابه بودند به ساحل شرقی پایین است.

چنین پایین اواسط عرض جغرافیایی طوفان که متفاوت از گرمسیری به دلیل تنوع خود را گرم هسته با همرفت نه رو به افزایش عنوان بالا در جو Mr Shabren گفت.

“انفجار شدید بارندگی ممکن است با رعد و برق و یا تعبیه شده در پایین تشکیل درون تغار و این امر را در موضعی جاری شدن سیل و جاری شدن سیل در جاده منجر به زمینی جاری شدن سیل و یا رودخانهای جاری شدن سیل” اداره گفت.

اثرات تا کنون شامل تخلیه در سیدنی ایستگاه مرکزی روز جمعه در هنگام ساخت از آب در یک سایت ساخت و ساز از خط جدید مترو منتقل سنگ بالاست. مقامات مهاجرت بین شهری و منطقه ای قطار به عنوان یک احتیاط.

در سیدنی منطقه مرطوب نقاط شامل مردانه با بیش از 100 نشان داده می شود سقوط یک شبه به صبح جمعه با بیش از 30 mm) اضافه شده توسط جمعه بعد از ظهر.

سیدنی رصدخانه هیل به جمع آوری بیش از 120 mm) در 30 ساعت پس از 9 صبح تا پنج شنبه.

Rain falls in bushland along Tallowa Dam Rd near the Kangaroo Valley, an area recently burnt out.

باران می افتد در بوتهزار همراه Tallowa سد Rd در نزدیکی کانگورو دره منطقه به تازگی سوخته.اعتبار:فرانسوی Peeters

بن Domensino یک هواشناس در Weatherzone گفت: اگر سیدنی دریافت بیش از 157 نشان داده می شود بیش از چهار روز دوره آن خواهد بود که مرطوب مانند دوره از ژوئن 2016 – آخرین بار شرق ساحل پایین تشکیل شده در این نزدیکی هست.

باید بارش مجموع بیش از 267 نشان داده می شود بیش از چهار روز شمارش خواهد بود بیشتر از ماه اوت سال 1998 ، به عنوان آن می ایستد در این شهرستان در حال حاضر آن را مرطوب جفت از روز از ماه ژوئن سال 2016 پایین, او گفت:.

آقای Domensino گفت: شدید اثرات آب و هوا در حال حاضر شبیه به یک ساحل شرقی پایین اما اگر یکی بود فرم “این امر می تواند یک نقطه کانونی برای بیشتر شدید آب و هوا از ما تا کنون دیده می شود”.

“بر اساس مدل های فعلی من می گویند سنگین ترین باران آخر این هفته رخ خواهد داد در امتداد ساحل مرکزی و در مجاورت محدوده بین شکارچی و Illawarra احتمالا گسترش به سواحل جنوبی و دامنه های روز یکشنبه و دوشنبه” او گفت:.

در حالی که سیل خطرات به طور معمول خواهد بود همراه با انباشته در مجموع بیش از 200 نشان داده می شود در چند روز اخیر آتش سوزی می تواند باعث تشدید موضعی خطرات. از دست دادن پوشش گیاهی احتمال افزایش رواناب و هر سیلاب احتمالا حمل بیشتر باقی مانده پس از bushfires.

برخی از خدمات آتش که به تازگی مشغول قرار دادن برخی از ده ها تن از سوزش آتش سوزی در سراسر NSW ارائه شد کیسه های شن برای ساکنان آینده ممکن است سیل و ساحلی طغیان رود.

به عنوان انتظار می رود گسترده باران تا به حال کمک به کاهش هر دو خطر آتش سوزی و تعداد آتش سوزی. از بعد از ظهر جمعه NSW تا به حال 39 آتش سوزی فعال همه در “مشاوره سطح” روستایی خدمات آتش نشانی گفت.

با NSW South Coast به احتمال زیاد به جمع آوری آبشار بزرگ بیش از آخر هفته بیشتر از آن شعله را زیاد خاموش شود.

Moruya, مثلا, پیش بینی است برای جمع آوری به عنوان بسیاری به عنوان 40-60 millimetres باران در روز شنبه با 100-150 millimetres پیش بینی شده برای روز یکشنبه و دیگری 50-100 نشان داده می شود در روز دوشنبه.

بیشتر داخلی هر چند بارش برگه رسید. Tumbarumba نزدیکی برخی آتش سوزی ها در هفته های اخیر انتظار می رود تنها به اندازه 6 و 15 و 8 نشان داده می شود باران در طول آن سه روز در این اداره گفت.

همراه با باران سیدنی نیز به احتمال زیاد از ساحل تعطیلی بیش از آخر هفته بعد از دفتر صادر شده و خطرناک گشت و گذار اخطار دریایی هشدار وزش شدید هشدار آب و هوا.

“اگر مردم خود را در معرض خطر در این شرایط وجود دارد یک شانس واقعی که در اثر ورزش نمی خواهد بود قادر به آنها را ذخیره کنید” گفت: Surf Life Saving NSW مدیر Joel وایزمن.

در علاوه بر این به شرایط خطرناک دولت را Beachwatch نمره هر سیدنی ساحل با بالاترین درجه از آلودگی سطح و گفت: مردم برای جلوگیری از شنا کردن.

“پیش بینی آب و هوا الگوی تولید خواهد شد بادهای مخرب و گشت و گذار با قابل توجه ارتفاع موج و گسترده قابل توجهی بارش. آن را ایجاد کنید بسیار خطرناک است شرایط را برای شناگران خوانندگان راک فیشر و boaters” آقای وایزمن گفت:

بیشترین بازدید فیلم ها در محیط زیست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>