خارجی امنیت سایبری قوانین قرار دادن تشخیصی در استرالیا fintechs: DFAT


آسیا و اقیانوس آرام کشورهای در حال معرفی محدود کننده امنیت سایبری قوانین است که تهدید استرالیا فن آوری صادرات وزارت امور خارجه و تجارت هشدار داد, نشان می دهد شرایط تجارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تقویت نوپای fintech صنعت.

در ارسال به مجلس سنا پرس و جو به fintech و نظارتی فن آوری بخش DFAT جهانی گفت: دولت مشغول به کار بودند به تعادل تجارت بین المللی با حمایت کافی برای مصرف کنندگان و کسب و کار.

Afterpay has been one of Australia's most successful fintech startups.

Afterpay شده است یکی از استرالیا موفق ترین fintech راه اندازی است.

“در مواجهه با این سیاست انتخاب برخی از دولت ها در منطقه ما در حال قرار دادن در محل اقدامات است که پتانسیل قابل توجهی تعدیل بین المللی دیجیتال تجارت مانند محدود کننده امنیت سایبری اقدامات طاقت فرسا حفظ حریم خصوصی مورد نیاز داده های محلی سازی الزامات و سانسور” تسلیم آن می گوید.

کمیته مشترک است که به دنبال محدودیت در fintech و regtech بخش که شامل کسب و کار مانند Afterpay پستی و کشورهای مشترک المنافع بانک Klarna و همچنین به عنوان فرصت برای آن را به رشد.

تبلیغات

DFAT که ظاهر خواهد شد در یک جلسه عمومی کمیته در روز جمعه اشاره کرد استرالیا در بخش مالی ساخته شده تا بخش بزرگی از اقتصاد اما بخش کوچکی از تجارت است.

استرالیا موافقت نامه های تجاری در حال حاضر شامل قوانین و مقررات در مورد خدمات مالی اما تسلیم گفت که “ممکن است شامل تعهدات خاص تر به fintech”.

سناتور لیبرال اندرو براگ است که ریاست این کمیته گفت: از صبح سیدنی هرالد و سن استرالیا مورد نیاز برای حفظ نقش رهبری در تنظیم دیجیتال قوانین تجارت.

“با توجه به تهدید به تضعیف دیجیتال رایگان تجارت ما نمی توانیم به نوبه خود چشم” سناتور براگ گفت. “موفقیت خواسته های ورودی قابل توجهی از صنعت بیش از مورد نیاز است برای پشم و گندم.”

فرگوس هانسون مدیر استرالیا سیاست راهبردی موسسه بین المللی سایبری سیاست مرکز گفت: این magazine وجود دارد طیف وسیعی از قوانین در سراسر جهان بودند که “به طور موثر موانع تجارت” در فناوری فضایی.

کشورهایی مانند سنگاپور به حال قوانین در مورد تصحیح دروغ در رسانه های اجتماعی و اروپا نسبتا جدید به طور کلی حفاظت از داده ها تنظیم رژیم, آقای هانسون گفت. در برخی موارد این محدودیت ها “تمایل به نفع وقت تاسیس بازیکنان”.

“بیشتر و بیشتر وجود دارد سایبر-امنیت مورد نیاز احداث موثر موانع تجارت است. آن را هنوز هم کاهش رشد [بخش] اگر” او گفت:.

در حالی که بسیاری از قوانین وجود داشته و برای اهداف مشروع مانند حصول اطمینان شهروندان می تواند دسترسی به داده های خود را و کنترل چگونه از آن استفاده شد و او گفت: آنها می توان به محدود کردن دموکراسی است.

“جغرافیای سیاسی مسئله این است که مطمئن شوید هر کشور در منطقه است و رفتن در راه باز و رایگان و امن, بازار,” او گفت:. “چین است که به وضوح در باز و رایگان و امن اردوگاه. اما هند و اندونزی در حال نوسان متحده و مهم آن [دولت] را به مطمئن شوید که آنها در یک جهت هم تراز با آزادی و دموکراسی و آزادی.”

در ارسال به DFAT در سال 2018 شورای کسب و کار استرالیا نگرانی در مورد افزایش داده محلی سازی مورد نیاز است که داده های مورد نیاز به ذخیره شده در کشور جمع آوری شد. مرجع کشورهایی مانند چین و ویتنام و هند این پیشنهاد چند جانبه و دو جانبه موافقت نامه های تجاری باید منع این قوانین.

هند پیش بینی شده است به جهان سوم بزرگترین اقتصاد 2035 پشت چین و آمریکا و به طور بالقوه یک شریک تجاری مهم برای استرالیا.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>