سابق ‘بیس بال’ میزبان کریس ماتیوز اذعان به ‘نامناسب’ رفتار

در اولین مصاحبه خود پس ناگهان بازنشستگی از “بیس بال,” کریس ماتیوز متعلق به اتهام رفتار نامناسب در برابر او.

در اواخر فوریه, روزنامه نگار لورا Bassett نشان داد که متیوز ساخته شده, غیر حرفه ای نظر او را در حالی که او در گرفتن آرایش انجام می شود به نظر می رسد خود را نشان می دهد. او ادعا کرد که او گفت: “چرا من در عشق با شما نشده است ؟” و “به خاطر قرار دادن آرایش در من سقوط در عشق با او.”

کمتر از یک هفته بعد ماتیوز اعلام بازنشستگی خود را از “بیس بال” در هوا تعجب آور بسیاری از بینندگان در خانه و برخی از همکاران او در MSNBC.

در Vanity Fair “در داخل کندو” پادکست ماتیوز گفت که Bassett حساب از آنچه اتفاق افتاده بود درست است.

“آن را نامناسب در محل کار به تعریف کسی در ظاهر خود را. این است که در آرایش صندلی و من آن را,” او گفت:.

او همچنین توضیح داد که چرا او نمی رد Bassett را با خود ندارد.

“من نمی استدلال می کنند در مورد آن. من آن را انکار نمی کند. من قبول اعتبار شکایت در مقاله” او گفت:. “من نمی خواهم برای به چالش کشیدن فرد ساخته شده است که شکایت و مقاله را نوشته است. من فکر کردم آن را بسیار معتبر و قطعا در درون فرد حقوق برای نوشتن آن مقاله ، که بسیار موجه است.”

Bassett در پاسخ به ماتیوز’ پذیرش و مقاله در توییتر گفت: “من او را درک داشتن به این و احترام او چگونه آن را به کار گرفته.”

دوران بازنشستگی خود را اعلام و در ماه مارس ماتیوز تا به حال ساخته شده مشابه عذرخواهی برای عمل خود را.

“مقدار زیادی از آن را به با ما چگونه با یکدیگر صحبت,” او گفت:. “تعارف در زنان ظاهر است که برخی از مردان از جمله من ممکن است یک بار به اشتباه فکر کردم خوب شد هرگز خوب. نه پس از آن و قطعا نه امروز. و برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>