سابق J&K سانتی متر فاروق عبدالله را بازداشت باطل با اثر فوری

در جامو و کشمیر دولت روز جمعه با صدور دستور لغو بازداشت رئیس سابق وزیر فاروق عبدالله با اثر فوری, Rohit Kansal, اصلی, وزیر, برنامه ریزی, Jammu and Kashmir گفت: در یک صدای جیر جیر.

نماینده سابق وزیر جامو و کشمیر بوده است در بازداشت به بیش از هفت ماه است. او زودتر بازداشت و تحت J&K امنیت عمومی عمل می کنند (PSA).

فاروق عبدالله قرار داده شد و تحت بازداشت همراه با دیگر رهبران از جمله پسرش و سابق J&K سانتی متر عمر عبدالله در آگوست 5, زمانی که دولت به پایان رسید, وضعیت ویژه به جامو و کشمیر تحت ماده 370 و تحمیل عظیم محدودیت.

او به اتهام “اخلال در نظم عمومی” تحت قانون که به معنی کوتاه حبس از سه ماه.

این اولین بار است که PSA استفاده می شود در برابر تروریست ها و تجزیه طلبان و یا سنگ-ثرورس مورد استفاده قرار گرفت در جریان سیاستمدار به خصوص یک نماینده و سه وزیر.

روز پیش هشت احزاب مخالف فرستاده مشترک قطعنامه به بی جی پی به رهبری, دولت, خواستار آزادی فوری همه زندانیان سیاسی در کشمیر به خصوص سه رئیس سابق وزرای — و عمر فاروق عبدالله و Mehbooba مفتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>