نخست وزیر مانموهان سینگ لیست سه مرحله به بنیادی اقتصادی هند بحران

نخست وزیر سابق دکتر مانموهان سینگ ذکر شده است از سه مرحله حل بنیادی بحران اقتصادی کنونی و بازگرداندن حالت طبیعی در یک ایمیل-تبادل با BBC.

اول از سه گام های فوری است که به “اطمینان مردم و معیشت حفاظت شده و آنها باید هزینه های قدرت از طریق مستقیم قابل توجهی کمک نقدی”.

دوم درمان با توجه به سینگ است را در دسترس سرمایه کافی برای کسب و کار از طریق “دولت-حمایت تضمین اعتبار برنامه”.

برای مرحله سوم به او توصیه می کند “نهادی استقلال و فرآیندهای” برای تثبیت بخش مالی کشور.

دکتر سینگ گفت: “عمیق و طولانی مدت رکود اقتصادی” بود “اجتناب ناپذیر” اما “من نمی خواهم به استفاده از کلماتی مانند ‘افسردگی’ در کاوالیر, مد,” او اضافه شده است.

“این رکود اقتصادی ناشی از بحران انسانی. آن مهم است برای مشاهده این از منشور از احساسات را در جامعه ما از صرف اقتصادی اعداد و روشها” او گفت:.

در مورد اجماع در حال حاضر شکل گرفته در میان اقتصاددانان در مورد اقتصادی انقباض سابق ب. ظ گفت: “که اگر آن اتفاق می افتد خواهد بود که اولین بار به صورت مستقل در هند است.” اما او امیدوار است این توافق اشتباه است.

دکتر سینگ معتقد است coronavirus ناشی از سراسر کشور مستند اعلام کرد در ماه مارس بود که در خط با آنچه در کشورهای دیگر انجام شد. او گفت:”شاید یک مستند که در مرحله انتخاب اجتناب ناپذیر.”

“اما دولت در شوک و ترس رویکرد به مستند باعث شده است که فوق العاده به درد مردم. از پشت سر از اعلام و تند و تیزی از این مستند بودند و فکر و حساس,” او اضافه شده است. “بهداشت عمومی در شرایط اضطراری مانند این است که بهترین برخورد با محلی توسط مدیران محلی و مقامات بهداشت عمومی با گسترده دستورالعمل از مرکز. شاید ما باید تفویض این Covid-19 نبرد به دولت و ادارات محلی خیلی دیر است.”

به بحث در مورد چگونه به احیای اقتصاد قوی هستند دکتر سینگ می گوید: “بالاتر از قرض گرفتن اجتناب ناپذیر است.” در حالی که این می تواند تاثیر هند بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی گفت: “(اگر آن) می تواند زندگی را نجات دهد مرزها بازگرداندن معیشت و افزایش رشد اقتصادی و سپس آن را به ارزش آن است.”

“هند سابقه به عنوان قرض از موسسات چند جانبه است, بی عیب و نقص است نه نشانه ضعف به قرض گرفتن از این موسسات,” او اضافه شده است.

سابق وزیر دارایی که معروف گروگان اصلاحات از 1990s همچنین هشدار داد در برابر حمایت از تولیدات داخلی تحمیل بالا وظایف واردات. او خاطر نشان کرد که هند در سیاست های تجاری بیش از سه دهه گذشته به ارمغان آورد “عظیم دستاوردهای اقتصادی نه تنها بالا بلکه در سراسر همه بخش ها از جامعه ما.”

“قبلی بحران شد, اقتصاد کلان بحران های که وجود دارد ثابت شده اقتصادی ابزار. در حال حاضر ما در یک بحران اقتصادی ناشی از یک بیماری همه گیر است که ناشی از ترس و عدم اطمینان در جامعه و سیاست پولی به عنوان یک ابزار اقتصادی برای مقابله با این بحران است اثبات می شود بلانت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>