نخست وزیر مانموهان سینگ می گوید مودی دولت نیست اذعان رکود

نخست وزیر مانموهان سینگ در روز چهارشنبه انجام می دهد و سیاست های اقتصادی خود را جانشین نارندرا مودی گفت: دولت بود تصدیق کرد که وجود یک رکود و که وجود دارد نیاز به تجدید نظر و اصلاح فرآیند نو برای مقابله با این کشور را به چالش.

“امروز ما یک دولت است که تصدیق نیست که یک کلمه وجود دارد به عنوان رکود. و من احساس می کنم این خوب است برای اقتصاد ما. اگر شما به رسمیت نمی شناسد مشکلات که چهره شما, شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن معتبر پاسخ به اقدامات اصلاحی اقدامات و است که خطر واقعی” سینگ گفت: در راه اندازی یک کتاب نوشته شده توسط سابق کمیسیون برنامه ریزی معاون رئیس Montek سینگ Ahluwalia.

“و به عنوان Montek نیز اشاره کرد در کتاب خود (هدف) $5 تریلیون دلار اقتصاد 2024-25 است افکار واهی و پوچ. نیز وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار می رود که کشاورزان درآمد می تواند به دو برابر در سه سال دوره است.”

سینگ گفت: در حالی که سالانه تولید ناخالص داخلی رشد 8 درصد بود دست یافتنی; آن نیاز به یک بازنگری در مورد نقش سیاست های مالی و مالیاتی جسورانه اصلاحات. “به عنوان Montek می گوید: (در این کتاب) اگر شما نگاهی به واقعی سال مالی تصویر واقعی کسری مالی متحده و مرکز ترکیب شده است به عنوان بالا به عنوان 9 درصد و این خوب نیست برای ارضای جاه طلبی ما از داشتن یک اقتصاد پویا در حال رشد در نرخ 8-10 درصد” سینگ گفت.

او گفت: مرکز هزینه ها باید افزایش داد و با تمرکز بر زیرساخت های بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, دفاع و همه این بخش ها نیاز به مقدار توجه بیشتر از آنها دریافت کرده اند در گذشته است. نرخ رشد هند به طور رسمی پیش بینی شده برای پایین آمدن به بیش از شش سال گذشته از 5 درصد در سال مالی جاری. اقتصاد رشد 5 درصد در سه ماهه اول و 4.5 درصد در یک ثانیه. هر چند پشت سری اطلاعات به تجدید نظر در نرخ رشد قبل از 2011-12 اما اصلی آمار و ارقام نشان داد که نرخ رشد اقتصادی (بر پایه سال از 2004-05) سنجش زمان حداقل 9 درصد برای سه سال در یک ردیف اول روی لئامت دادن از Manmohan Singh دولت است.

Ahluwalia seconded سینگ views: “نرخ رشد پایین است و بعید است به 5 درصد در سال آینده است. ما هیچ جا در نزدیکی رشد بلند مدت اهداف.” او گفت: اقتصاد تا به حال از این ظرفیت به پاسخ ارائه شده از نوع راست از تجربه و تخصص در محل قرار داده شد. او گفت: حکومت قبلی رو Raghuram راجان از خارج و Nandan Nilekani از بخش خصوصی است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>