قلعه کوئینزلند: مرزهای قفل شده به عنوان سوابق دولت چهارم مرگ


کوئینزلند تقویت اقدامات برای جلوگیری از جریان مردم به دولت با مقامات بهداشت گفت: آنها اعتماد به نفس تغییرات را متوقف کردن دولت از زیر مسیر NSW و ویکتوریا.

در روز پنج شنبه کوئینزلند ثبت چهارم آن مرگ رسمی از COVID-19 – 85-سال-پیر مردی که در تووومبا بیمارستان پس از بازگشت از سفر در بد بخت روبی شاهزاده کشتی کروز.

مرگ این مرد آمد و به عنوان 57 جدید COVID-19 مورد تایید شدند در کوئینزلند در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد موارد در دولت به 835.

که در مجموع 60 نفر در بیمارستان و بقیه یا بازیافت و یا در حال درمان در خانه.

تبلیغات

نه بیماران در بخش مراقبت های ویژه با هشت نفر از کسانی که در تهویه.

مقامات بهداشتی می گویند که موارد جدید “نمایندگی مداوم تثبیت کننده” از مردم آلوده بودن COVID-19 در کوئینزلند.

Queensland's borders are locked down as of Friday, with only residents and people with special exemptions allowed in.

کوئینزلند مرزهای قفل شده است را از روز جمعه تنها ساکنان و مردم با معافیت ویژه مجاز است.اعتبار:AAP

در تلاش برای آن را نگه دارید که راه به عنوان 12:01am در جمعه کوئینزلند اتخاذ یک موضع سخت مرز turnbacks برای همه اما ساکنان و خاص معافیت.

دولت فاجعه هماهنگ معاون کمیسر پلیس استیو Gollschewski گفت: پلیس تا به حال قانونی و فیزیکی به معنی متوقف کردن مردم از ورود کوئینزلند.

“مردم پرواز به Queensland – که نیست چون شما متوقف خواهد شد مگر اینکه شما یک معافیت و یا شما یک کوئینزلند ساکن” آقای Gollschewski گفت.

“به طور مشابه در مرزهای شما نمی خواهد اجازه به دولت و به شما خواهد شد در اطراف.”

معاون کمیسر اذعان کرد که یکی planeload از مردم تا به حال فقط squeaked به دولت در روز پنج شنبه قبل از مرزهای مهر و موم شد. این گروه شامل حدود 250 نفر از جمله استرالیا و نیوزیلند گردشگران از بازگشت از نپال.

آقای Gollschewski گفت: آنها تا به حال شده است پردازش قرار داده و به قرنطینه در سایت های مختلف – اما آنها خواهد بود آخرین ورود به انجام این کار.

در همین حال مقامات بهداشتی باید نقل مکان کرد به بازی کردن ترس از هر موضعی خوشه COVID-19 در کوئینزلند.

وجود دارد درک می شود “کوچک” خوشه ای از موارد در کنز مربوط به یک مسابقه کشتی در ادمونتون PCYC در مارس 14, اما رئیس بهداشت افسر جینت جوان گفت: او با اعتماد به نفس آن موجود خواهد بود.

“[وجود دارد] خیلی زود نشانه هایی که ممکن است وجود دارد برخی از جامعه انتقال وجود دارد اما یک تیم با شکوه که کار به مرتب کردن بر اساس تمام آنچه که از طریق” دکتر جوان گفت.

“این است که کار خود را, آنها بسیار خوب در آن است و آنها در حال گرفتن پشتیبانی عظیم از اعضای جامعه.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که کنز خواهد شد در بالای آن و آن را مدیریت کند.”

شده است وجود دارد نیز مشابه جدا خوشه عزیزم فراز منطقه, اما,,,,, Dr جوان با اشاره به نمونه ای از ساحل طلا که در آن وجود داشته است “تعداد کمی” از خوشه های جامعه انتقال که او گفت متوقف شده بود از طریق تهاجمی تماس با ردیابی استفاده می شود به عنوان مقامات’ اولین خط دفاع.

یکی از کسانی که خوشه های مربوط به تور گروه از ووهان چین که شامل اولین موارد ثبت شده در کوئینزلند در حالی که دیگری در ارتباط بود به فیلمبرداری از یک فیلم که به تام هنکس و ریتا ویلسون که هر دو تست مثبت برای این بیماری است.

به عنوان کوئینزلند درهای خود را به روی جهان خارج درب های داخلی شده اند کمی باز برتر Annastacia Palaszczuk و مقامات بهداشتی, روشن, مشاوره در اطراف اجتماعی فاصله.

شرکای زندگی در جداگانه sharehouses اجازه خواهد داشت به دیدار یک دیگر و کودکان حرکت بین پدر و مادر خود را’ خانه به عنوان بخشی از یک توافق حضانت چرخه می تواند همچنان به انجام این کار.

“مردم را در خانه خود باید مردم را در خانه خود اما و اگر وجود دارد یک یا دو فوق العاده مردم که به خانه خود آمده است که قصد ندارم به نقض قانون” Ms Palaszczuk گفت.

“یعنی ممکن است شما دو بزرگسالان و کودکان که می خواهند به می آیند و بازدید شما. ما فکر می کنم ما باید انعطاف پذیر باشد.”

با این حال نخست وزیر دوباره مردم هشدار داد که آنها می تواند جریمه برای بودن در سواحل و یا در پارک مگر اینکه آنها زندگی می کردند در نزدیکی آنها. او همچنین اعلام کرد جارو تعطیلی به پارک های ملی و ایالتی جنگل.

“ما باید به توالت عمومی نرده و البته از آن بالا ملاقات مناطق به دلیل آن است که بسیاری از مردم با تجمع و آنچه ما دیده ایم به تازگی به اندازه کافی خوب نیست و متاسفانه ما قصد داریم به کسانی که” او گفت:.

این تغییرات همچنین اثر را از روز جمعه با اداره کل محیط زیست هشدار آن را به نظارت بر انطباق در مناطق و ممکن است موضوع جریمه به مردم در تلاش برای بازدید است.

ممنوعیت آمد و به عنوان محبوب نقطه توریستی o’reilly به جنگل عقب نشینی اعلام کرد که بسته شدن تا اطلاع ثانوی بعد از اینکه سیلی پایین توسط دولت برای cheeky شیرین کاری.

در اوایل این هفته متوسل شده بود ارائه “انزوا ویژه” برای مردم به ماندن در آن جدا لژ اما دولت به سرعت قرار دادن یک توقف به آن سفارش o’reilly را به نزدیک و بازپرداخت مهمانان.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>