چهار کودک کشته و یک مجروح در سیدنی, تصادف, پلیس می گویند


29-سال ها رخ داد و به کشته شدن چهار کودک در یک پیاده رو در Oatlands شنبه شب بوده است نوشیدن در تمام طول روز در یک مهمانی, بازگشت به بالا, محدوده نوشیدنی رانندگی خواندن پلیس ادعا می کنند.

این مرد که گفته بازگشت مثبت نفس تست پس از ضربه و هفت نفر از کودکان در پیاده رو است که در بازداشت پلیس در قلعه تپه ایستگاه پلیس.

The scene at Oatlands on Saturday night where four children were killed and a fifth was left in a critical condition.

صحنه در Oatlands در شنبه شب که در آن چهار کودک کشته شدند و یک پنجم باقی مانده بود در یک وضعیت بحرانی است.اعتبار:Nine News

چهار نفر از کسانی که کودکان سه تا از آنها مربوط به درگذشت, در حالی که یک پنجم کودکان در نظر گرفته شد به این کودکان در بیمارستان وست مید در یک وضعیت بحرانی است.

پلیس می گویند که 29 ساله بود رانندگی یک 4WD پایین Bettington خیابان در Oatlands فقط قبل از ساعت 8 بعد از ظهر شنبه شب هنگامی که او اتهام زده این گروه از کودکان, همه معتقد به زیر 12 سال است. یک کودک بود دوچرخه سواری است.

تبلیغات

“راننده 4WD قرار گرفت به کنار جاده نفس تست و بازگشت یک نتیجه مثبت است. او دستگیر شد و به قلعه تپه ایستگاه پلیس برای یک نفس تحلیل” پلیس در بیانیه ای گفت در شب شنبه.

در صبح روز یکشنبه پریشان همسایگان و اعضای جامعه به سمت چپ خوشه گل و تسبیح دانه در صحنه تصادف.

حصار بود که زده بود به وضوح آسیب دیده است. پلیس انتظار می رود که به اتهام این مرد در روز یکشنبه.

افسران از تپه پلیس منطقه دستور تاسیس یک صحنه جرم خواهد شد که به بررسی توسط متخصص پلیس از شهر Crash Investigation Unit.

عضو شورا برای اپپینگ بخش پاراماتا دانا دیویس ابراز شوک on Facebook.

“وحشتناک بی معنی حادثه در Oatlands این شب است. قلب من می رود به کسانی که درگیر, خود, عزیزان, دوستان, و اولین پاسخ دهندگان.”

Rosary beads at the scene of the crash.

تسبیح دانه در صحنه تصادف.اعتبار:Nine News

NSW آمبولانس اقدام سرپرست اندرو McAlpine گفت: امدادگران وارد شده بود به یک صحنه وحشتناک.

“زمانی که برای اولین بار خدمه وارد صحنه شدند ملاقات با, قتل عام, بسیار, بسیار دشوار است با بسیاری از هرج و مرج” او گفت:.

پلیس گفت: خانواده بودند در بیمارستان با بستگان.

“آنها به وضوح بسیار پریشان و تحت این شرایط ما نمی توانیم ارائه اطلاعات زیادی به آنها در این مرحله به طوری که دشوار است برای آنها را” اقدام دستیار کمیسر Jason جویس گفت.

با AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر