‘چهار بچه و آن را’: فیلم نقد و بررسی

به عنوان coronavirus همه گیر ویران کردن در فیلم, انتشار برنامه در سراسر جهان, جابجایی عناوین بسیاری را از خود تئاتری محیط یک چند به جای خود را پیدا روحانی خانه روی صفحه نمایش کوچک است. “چهار بچه و آن را” یک سبک وزن, انگلیسی, کودکان, فانتزی, آبشار بصورتی پایدار و محکم در دومی ستون. همیشه در نظر گرفته شده به عنوان یک multiplatform انتشار در انگلستان از طریق آسمان, سینما, شبکه, آن را تا جای گرفته VOD-تنها مسیر در آستانه چه بوده است عید پاک تعطیلات مدرسه — و آن را یک انحراف خوش آمدید برای خانواده رفتن هم بزنید دیوانه تحت ملی مستند. اما آن را نیز به نحوی یاری می محدودیت های Andy De Emmony را blandly جیک جیک فیلم که احساس می کند هر دو tonally و زیبایی بیشتر مناسب برای بعد از ظهر کودکان برنامه های تلویزیونی بیش از هر محل بزرگتر از یک اتاق زندگی می کنند.

که تا حدودی ناامید کننده نتیجه برای یک خانواده با یک sparky ادبی شجره نامه. “چهار بچه و آن را” اقتباس شده است از سال 2012 قبل از نوجوان رمان “چهار فرزند و آن” توسط Jacqueline Wilson انگلیس پیشرو نویسنده اجتماعی آگاهانه داستان های کودکان است که به نوبه خود مدرن E. Nesbit را تخت-دوران کلاسیک “پنج فرزند و از آن.” در Nesbit کتاب پنج خواهر و برادر کشف این Psammead یک جن مانند شن و ماسه پری قادر به تحقق خود را با خیالی خواسته با هرج و مرج پیامدهای آن هشدار ماجراجویی است که در آن ارائه شده درس اخلاقی با نور معوج لمس و درک همدلانه چگونه بچه ها فکر می کنم.

ویلسون بازگویی برداشته است که فرض و کسانی که فضائل آنها را به روز رسانی برای معاصر بریتانیا از مخلوط خانواده و جوانی و اضطراب — پیچیدگی اضافه شده است که تا حد زیادی شده است سیراب در سیمون لوئیس و علامت Oswin را قاطعانه inoffensive سازگاری. نتیجه شبیه به هر زیراکس از زیراکس: مبهم شکل Nesbit داستان باقی مانده است اما تعریف و characterful جزئیات از نسخه و ویلسون به طور یکسان عمدتا مبهم است. فیلم childproofed edgelessness بعید است که به زحمت بسیار جوان بینندگان خود اسیر پدر و مادر باید به مات و متحیر کردن خود را با Michael Caine را قلاب دار صدای عملکرد به عنوان قرن 21 Psammead برخی leering حاشیه شرارت از راسل برند و یا مطلق اتفاقی از یک Cheryl فاستونی cameo در سال 2020 است.

مانند بسیاری از ویلسون ادبیات “چهار فرزند و آن را” ساخته مترقی نقطه عادی غیر هسته ای از خانواده با آن کوارتت از خواهر و برادر ناتنی و برادر و نیمه خواهر و برادر از روابط گذشته. “چهار بچه و آن را” ساده است که به راه اندازی یک بیشتر آشنا, پویا, به عنوان دو جفت از بچه ها به تازگی از آشنایی پدر و مادر برخورد در طول دوره از یک بی دست و پا, تعجب, تعطیلات به ساحل کورنی. کتابی Ros (Teddie-افزایش Malleson-آلن) و نینتندو-تثبیت رابی (بیلی جنکینز) متعلق به plummy-داغ پدر دیوید (Matthew Goode, پوزخند و تحمل آن); آمریکایی خود را دختر آلیس (Paula Patton, دور از خانه در تمام حواس) به ارمغان می آورد همراه دکمه زیبا و دلفریب, کودک نو پا Maudie (الا-مای Siame) و مبارز نزدیک, نوجوانان, سر و صدا (اشلی Aufderheide) که آرزوی زندگی با او آرمانی اما همیشه غایب ،

قابل پیش بینی نزاع بوجود می آیند و با سر و صدا را می توان نگرش سرد و Ros ملایم geekiness به خصوص در تقابل تا زمانی که کودکان تلو تلو خوردن بر طولانی خفته Psammead به دنبال مانند CGI lovechild E. T. و به خصوص بید خورده ماپت ها — در آرام یارو. این کمک های مالی آنها را یکی شدید خیالی آرزو می کنم یک روز, با این شرط که منافع آن تنها گذشته تا غروب آفتاب. نشانه hot-pink popstar آرزو تحقق پایین بودجه ابرقدرت و موقت به زمان سفر تمام hijinks است که می تواند بیشتر سرگرم کننده است اگر خود بچه ها تا به حال تصور شده است با کمی بیشتر شوخ طبعی و خروج از مرکز. با وجود قادر به کار از جذاب نوازندگان جوان, none واقعا می شود یک فرصت برای شکستن این صفت تنها اختصاص داده شده به هر یک از شخصیت خود را. مانند همه کودکان نویسندگان ویلسون و Nesbit درک چگونه عجیب و غریب و دمدمی مزاج کودکان می تواند; در اینجا آنها به سادگی نوشته شده به نوع.

در مجموع آنها ممکن است به عنوان به خوبی اشغال مختلف جهان به راسل برند مشخصا بازیگران به عنوان یک حریص محلی اشراف زاده خود را به بدخواه طرح در Psammead — فیلمنامه نویس-ابداع subplot که متوقف می شود در حال حاضر فرصت رسیدگی در آهنگ های خود را هر زمان که آن را resurfaces. (در 109 دقیقه فیلم به ندرت باعث می شود یک مورد برای حداقل 20 از آن.) که در آن دیگر بالغ ستاره طریق به Caine, انجام, با, حداقل, چک-تجاری, تلاش, نام تجاری gurning, neo-foppish رفتار داده می شود اجرا از خانه گسترش به برخی از آشکار فی البداهه صحت میکردم: leering, throwaway اشاره به “قومی حساس لخت” است و نکته خارج از محل هر چند آن را بالا می برد صمیمانه ترین نیم خندیدن در اینجا به عنوان اگر چک کردن که هر بزرگسال در اتاق هنوز هم توجه کنید.

که زودگذر مربوطه به اهنگ صدا مبارکه ممکن است زمین دقیقا اما این یک خوش آمدید fillip از عجیب و غریب بودن در “چهار بچه و آن را” یک فیلم که در غیر این صورت احساس می کند — حق را به آن ناشناس تلویزیونی عدسی و اثرات ترس و شرم تمرکز-گروه بندی می شوند به جای آزادانه تصور است. “مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای” ممکن است ضروری اخلاقی غذای آماده از منبع کتاب, اما نه برای تضعیف مایل برای هر چیزی در همه در همه جهات این سرویس اما anodyne برنامه نویس می تواند رویای یک کمی بزرگتر است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>