چهار مرد متهم در سقوط پرواز MH17 محاکمه در آمستردام

صادر شده در:

اولین جلسه محاکمه چهار مظنون فراری در سقوط پرواز هواپیمایی مالزی 17 مجموعه ای بود برای شروع در آمستردام در روز دوشنبه بیش از پنج سال پس از هواپیما بود سیم در اوکراین است.

تبلیغات

دادستان ها می گویند متهمان سه روس و اوکراینی کمک کرده ترتیب روسیه سیستم موشکی مورد استفاده برای شلیک کردن MH17 یک هواپیمای غیرنظامی. مظنون هستند که در روسیه هستند و انتظار می رود برای حضور در.

MH17 پرواز از آمستردام به کوالالامپور در ژوئیه 17, 2014, هنگامی که آن را به ضرب گلوله کشته شد توسط یک موشک شلیک شده از خاک برگزار شده توسط طرفدار مسکو شورشیان در بحبوحه جنگ در شرق اوکراین به کشته شدن همه 298 سرنشین. روسیه این اتهام را رد کرده.

قضات’ اول منظور از کسب و کار خواهد بود به منظور بررسی اینکه آیا مظنون را منصوب وکلا برای دفاع از آنها و به غیر روحانی کردن یک جدول زمانی برای این مورد به ادامه.

هلندی-led بین المللی مشترک Investigation team (JIT) سال را صرف جمع آوری شواهد قبل از صدور حکم بازداشت در سال گذشته برای چهار مظنون: روسیه سرگئی Dubinsky اولگ Pulatov و ایگور Girkin و اوکراین لئونید Kharchenko.

آنها برائت تا اثبات جرم. Girkin گفت: شورشیان مسئول هواپیما سقوط و کاهش بیشتر نظر. دیگران نمی تواند نظر رسیده است.

کشورهای شرکت کننده در این تحقیقات اوکراین هلند و استرالیا و مالزی و بلژیک توافق در سال 2017 به برگزاری دادگاه در هلند تحت هلندی قانون پس از تلاش برای راه اندازی یک سازمان ملل متحد-حمایت دادگاه foundered بیش از مخالفان دولت روسیه.

دادستان ها می گویند متهمان صورت اولیه اتهام قتل 298 مردم و باعث هواپیما به سقوط منجر به مرگ همه سرنشین.

داخل شهود?

گزارش از Schiphol, در, هلند, فرانسه 24 خبرنگار استفانی van den Berg گفت: دادستان اعلام کرده بود این امر تماس بگیرید 13 شاهد برخی از آنها ممکن است در داخل شاهد است.

“این جالب است چون در حال حاضر بسیاری از شواهد مبتنی بر ویدئو و روسیه می گویند که از آن شده است doctored و درست نیست. اما اگر شما در حال رفتن به قرار دادن واقعی شاهد بر این پایه است که رفتن به عقب تا برخی از این شواهد دیجیتال جالب است. بنابراین ما واقعا کنجکاو است تا ببینید که این شهود هستند و آنچه آنها در حال حاضر می تواند. و آن را برای رفتن به آن را سخت تر برای روسیه به انکار دخالت.”

اگر محکوم مردان می تواند به صورت جملات به زندگی در زندان است. اما روسیه نمی استرداد شهروندان خود و کرملین است سوال هر دو مشروعیت بین المللی تحقیقات و استقلال دادگاه.

ممکن است که مظنون به شرکت از طریق لینک ویدئو. خانواده های قربانیان در حال انتظار برای حضور در جلسات.

“ما فکر می کنیم که روسیه هنوز هم برخی از پاسخ ها به ما بدهد” Sander van Luik که برادر در تصادف جان باختند گفت: در یک تظاهرات در مقابل سفارت روسیه در لاهه در روز یکشنبه.

به سقوط هواپیما منجر به تحریم ها علیه روسیه توسط اتحادیه اروپا که مکرر حمایت خود را از دادگاه این آخر هفته.

دو هفته شده اند برای برنامه ریزی اولیه رسیدگی است.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>