حتی اگر شما هرگز اجرا, چهار-زمان المپیک و بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال کریگ موترام معتقد است که او می تواند شما را به نه تنها خط شروع Sydney Morning Herald نیمه ماراتن اما خط پایان بیش از حد.

موترام دارای طراحی شده شش تا 12 هفته برنامه های آموزشی برای هر دو مبتدیان و پیشرفته دونده.

“[این برنامه] نه فقط برای کسانی که در تلاش برای اجرا به سرعت به عنوان آنها می توانند … آن را به کمک به عنوان بسیاری از مردم رسیدن به خط شروع با اعتماد به نفس آنها می تواند تکمیل آن راه رفتن و یا در حال اجرا” موترام گفت.

Craig Mottram is developing a training program for the 2020 SMH half-marathon.

کریگ موترام در حال توسعه یک برنامه آموزشی برای سال 2020 SMH نیمه ماراتن. اعتبار:Simon Schluter

موترام مبتدی شروع دوره 15 تا 20 دقیقه پیاده روی و آهسته دویدن, تمرین, در حالی که کار تا سه ساعت تمرین. پیشرفته طرح “تهاجمی تر” با هدف کسانی که می خواهند برای اجرا به یک زمان هدفمند و یا حفظ یک خاص ضربان قلب.

تبلیغات

“من باید اجرا شود بسیاری از این حوادث خودم و برخی از سخت ترین مواردی هستند که در آن شما مطمئن نیستید در مورد آماده سازی شما انجام داده ایم. آنچه ما انجام داده ایم این است که طراحی طرح های متعدد به مردم اعتماد به نفس دانستن که [آنها را می] رسیدن به اهداف خود در این روز بزرگ” او گفت:.

“دریافت در هیئت مدیره و لذت بردن از آن”.

کسانی که در حال اجرا در نیمه ماراتن این فرصت را برای پشتیبانی از انواع موسسات خیریه از طریق حمایت و یا کمک های مالی. در سال گذشته 11,250 دونده که مطرح شده بیش از $750,000 با پول رفتن به موسسه خیریه باعث اعم از تحقیقات و پشتیبانی از نوزادان نارس و برای کمک به بازماندگان خشونت. در این سال هدف این است که جمع آوری بیش از 1 میلیون دلار است.

آموزش دوره های طراحی و توسعه توسط موترام در دسترس خواهد بود برای خرید در هنگام ثبت نام در SMH نیمه ماراتن سایت.

این 21.1 کیلومتر دوره را دونده در اطراف خانه اپرا Pyrmont و سیدنی گیاهی باغ در مارس 17.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de