چهار غرب استرالیا bikies دستگیر شده اند در یک “روز ملی اقدام” هدف قرار دادن اعضای مغولان یاغی باند موتور سیکلت.

WA پلیس اعدام هفت حکم جستجو در سراسر پرت در چهارشنبه, کشف مواد مخدر و پول و سلاح از جمله الکترونیکی بی حس کردن دستگاه نظامی و سرنیزه. چهار مقام ارشد مغولان اعضای دستگیر شده بودند به عنوان یک نتیجه از حملات.

The arrests were the result of a "national day of action" targeting the Mongols.

بازداشت شد و در نتیجه یک “روز ملی اقدام” هدف قرار دادن مغولان.اعتبار:فایل/سیمون Alekna

جستجو حکم انجام شده در Landsdale, Thornlie, Darch, Girrawheen, Nollamara Butler and Ellenbrook شد بخشی از یک پلیس ملی فشار با هدف قرار دادن باند.

وداع با تیم ملی کارآگاه ارشد گروهبان جان Mottolini گفت: هماهنگ فعالیت بودند و بخش مهمی از اخلال bikie باندهای’ فعالیت های جنایی.

تبلیغات

“اگر چپ بدون کنترل یاغی موتور سیکلت باندهای خواهد برخواهد داشت خطر بیشتری برای جامعه – آنها گسترش شبکه های جنایتکار و گسترش فعالیت های جنایی,” او گفت:.

“شما فقط باید نگاهی به تاریخ مغول یاغی باند موتور سیکلت, هر دو در اینجا و خارج از کشور برای یادگیری خود سابقه خشونت و لینک به تاسیس شبکه های جنایتکار.”

و ارشد گروهبان Mottolini گفت bikie باندهای می تواند انتظار اجرای قانون و سازمان های اطلاعاتی برای حفظ “قابل توجه تمرکز” بر روی آنها.

“هیچ کس در جامعه معتقد است ادعای خود را به سادگی به عنوان یک دسته از blokes سوار موتور سیکلت – که داستان پوشش مشغول به کار نشده برای بسیاری از سال در حال حاضر,” او گفت:.

“ایمنی جامعه ما میباشد و ما ادامه خواهد داد برای اخلال در فعالیت های جنایی در حال انجام توسط یاغی موتور سیکلت باندهای در غرب استرالیا است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de