روباه دستور داده است تا یک فیلم را دوباره تصویب درام خلبان از سارا واتسون خالق “پررنگ.”

در untitled پروژه استلا کوپر را برمی گرداند به او مضطرب خودرو زادگاه جایگزین آموزش پس از شکست آن را در نیویورک و حمل سنگین ، او در می یابد الهام بخش و امید و در نهایت رستگاری زمانی که او موافقت می کند برای کمک به دانش آموزانی که به دنبال خود فیلمسازی رویاها با قرار دادن در یک غیرممکن بلند پروازانه شات-به صورت-شات بازسازی از یکی از دانشجو های مورد علاقه, فیلم, “The Goonies.”

واتسون ارسال خواهد شد و اجرایی تولید خلبان با Greg Mottola متصل به طور مستقیم و اجرایی تولید کند. Richard Donner که کارگردانی و تولید “The Goonies,” را اجرایی تولید همراه با Lauren Shuler Donner. گیل برمن از درشکه چهار چرخه و جاستین Falvey و داریل فرانک از Amblin تلویزیون نیز اجرایی تولید کند. برادران وارنر تلویزیون را به عنوان استودیو. برادران وارنر و Amblin تولید “The Goonies.”

با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله فاکس امضا مستقیم و استعداد مقابله با واتسون و پس از آن جفت او را با برمن که تا به حال طراحی و توسعه ایده برای خلبان. آنها سپس در زمان این پروژه به Donners, Amblin و WB.

واتسون Freeform سری “پررنگ” در حال حاضر در فصل چهارم آن است. دیگر او شامل اعتبار انتقادی-تحسین NBC درام “والدین” CBS درام پزشکی “خالص نابغه” و سری اقتباس از “درباره یک پسر است.” او اولین رمان “به احتمال زیاد” قرار است در ماه مارس منتشر شده توسط شقایق/کمی قهوه ای به عنوان بخشی از یک معامله کتاب.

او repped با ذوق و هانسن جاکوبسن.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im