فاکس ‘IHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا’: بررسی تلویزیون

چیزی وجود دارد طراوت در مورد چیزی که در مورد آنچه در آن در واقع در مورد.

این فکر که به ذهن آمد به عنوان Backstreet Boys — یک گروه هنوز هم سوار بر afterburn از یک ضربه عظیم — انجام پنج راه “اجتماعی فاصله” نسخه “من آن را می خواهم که راه” در فاکس تلویزیونی سود به منظور بالا بردن آگاهی از coronavirus و بودجه برای آمریکا بانک های مواد غذایی و برای کودکان از اولین پاسخ دهندگان. این یک عملکرد است که تا به حال کمتر از چیزی برای انجام با عنوان معاصر زبان آن را داشته باشد “این لحظه”: نه تنها شد این آهنگ با جدیت Max Martin-ishly بی معنی حتی زمانی که آن بیرون آمد آن را انجام داده بود نیز در حال حاضر با یک سری از اظهارات نشان داد که نوازندگان سطح از جدیت در مورد کاری که در دست. نیک کارتر درخشان در از خانه اش عرشه دریافت نمی کردن chaise به انجام خود خواننده ها; امیرحسین مکلین انجام نهایی آیه با دوربین با تمرکز بر هر دو او و یک لوله شیشه ای تندیس پشت سر او سوژه متحرک از روبرو در یک قفسه از جوایز پس از او می خواهم به پایان رسید آواز.

این بود که در یک فرصت برای Backstreet Boys و یکی است که آنها با گرانش تنظیم ضمنی — است که می گویند ، وجود دارد هیچ تظاهر در عملکرد خود را نسبت به هر گونه بالا بردن بیشتر از یک یادآوری است که این پنج مرد بودند فوق العاده معروف برای آواز این آهنگ در یک زمان خواهد بود خوشحال به آواز حفظ آن را به عنوان طولانی به عنوان توجه خود را باقی می ماند بر روی آنها.

خلق و خوی کلی از hourlong سود ویژه همسان پسران انرژی است. این نمایش پر از یک نقطه بود که قبل از coronavirus بود به یک صنعت ویژه مراسم اعطای جوایز در عرصه: تغییر مکان به ستاره’ خانه های آن را بیشتر یا کمتر در آنجا ماند یک مراسم اعطای جوایز گاه با رسوخ واقعی اولین پاسخ دهندگان که در شهادت مسلما شب نوازندگان. (خود travails قطعا باید خالی از سکنه رسیدگی به بیش از آنها را.) اعتبار مشاهیر قادر به انجام در هر محیط دیگر از اتاق نشیمن خود را به نظر می رسید برای تصمیم گیری است که نشان دادن آنها چگونه زندگی می کردند بود الهام به اندازه کافی: Billie Eilish و Shawn Mendes-Camila Cabello duo می تواند فکر می کنم از هیچ آهنگ بیشتر بموقع برای یک لحظه به عنوان عظیم به عنوان یکی از تصادفی مجرد از ایشان. Eilish که اخیرا از آن به نظر می رسد در حال حاضر وظیفه بود با آواز “دیروز” بیش از این در بیاد حلقه در اسکار انتخاب برای بزرگترین لحظه از دررفتگی در زندگی یا زندگی مردم بسیار قدیمی تر… “پسر بد.” OK! و Cabello به نظر می رسید در قیافه و عملکرد سبک واقعا نمایش پخش به عنوان یک پتانسیل فرصت تبلیغاتی برای فروش آلبوم خود را به طوری که بیننده آمد به احساس می کنم مثل یک سرزنش برای فکر کردن که شاید آن را باید به یک کمی بیشتر در مورد خوب باعث می شود که به يکديگر اعلام کردند برای امتداد طولانی. این Cabello علت پشتکار ترویج در همه لحظات پس چرا در حال حاضر ؟ — خیلی foregrounded عنوان coronavirus به نظر می رسد مانند یک نفوذ به جای نقطه.

Cabello است که به سختی به تنهایی و البته در فکر که صرفا موجود به عنوان یک هنرمند مشهور باید به اندازه کافی فراهم الهام بخش توده ها برای جبران این جهان مشکلات. در حال حاضر بدنام “تصور” یک پروژه پیشگام “Wonder Woman” ستاره Gal Gadot که در آن به خوبی شناخته شده صحبت کرد-sang جان لنون ترانه به ارائه الهام و مسائل آگاهی به توده ها احساس مانند یک معیار قابل توجه و اولیه یکی است. با کمی زمان سپری شده در دوران اجتماعی فاصله مشاهیر ارائه شده که به عنوان بی سر و صدا و با اعتماد به نفس تحت شرایط عادی (Will Ferrell? سارا سیلورمن? ناتالی پورتمن? واقعا ؟ ) نشان داد خود را به عنوان نرما Desmonds در انتظار یک مکث کوتاه در توجه مخاطبان به دور از بازپس ابزار تولید را به ما نشان می دهد که چگونه بسیاری از ایده های آنها تا به حال دم کل این زمان. که این ایده ها تمایل به توقف کوتاه در “جهان بهتر می شود به نحوی و من اقامت معروف” است به نحوی که مکالمه را پایان نه آغاز آن.

مشهور رابط با مشکلات جهان بود که همیشه این راه و این نه فقط به دلیل مشکلات جهان بدتر شده. به شوخ طبعی: التون جان, هیچ مبتدی در واقع استفاده از شغل خود به عنوان مدیر تشریفات نه فقط برای سرگرم کردن اما به فشار رو به جلو ایده های اجتماعی که فاصله باید منظور از روز است. و چاشنی ستاره مانند Alicia Keys, بیلی جو آرمسترانگ, و, Dave Grohl, برداشت تا شل از Cabello و Eilish در واقع با انجام بموقع آهنگ با یک تن از بستگان pensiveness (قرار داده یا نه). کلید تا به حال به اندازه کافی حرفه ای به اجرا در پس از 11 سپتامبر “امریکا: ادای احترام به قهرمانان” کنسرت نشان می دهد که هر دو به اندازه کافی برای پاسخگویی به آن لحظه و یک movingly واقعی نشان می دهد از زور توسط صنعت سرگرمی. این بهترین گروهی از مردم وحشت زده می تواند انجام دهد در این صورت از چه شبیه یک تهدید وجودی. کلید و سپس جدیدترین ستاره در آسمان, سنگ دانی هاتاوی; Paul Simon نشان داد; ماریا کری خواند “قهرمان”. که کری کاهش یافته و در پایان فاکس coronavirus مند به خواندن “Always Be My Baby” — کمی سرگرم کننده برای مخاطبان گیر در صفحه اصلی — ثابت کرد که او آن را می شود در راه او و جانشینان و حتی برخی از معاصران او نیست.

پس از همه, تهدید به نظر می رسد متفاوت از آن در سال 2001 — این امر می تواند غیر ممکن است برای کتاب یک استودیو برای یک گروه کنسرت در وهله اول و شاید اگر ما در حال تلاش برای تشویق به ماندن در خانه, اتاق خواب bops هستند منظور از روز است. اما این نمی تواند این صنعت را می تواند انجام دهد. و چیزی احساس عجیبی از دست داد در این واقعیت است که Eilish و Cabello نسل از ستاره ها کاملا احساس خیلی ناتوان از درون گرایی است که نشان می دهد که شاید آنها در این زمان ممکن است ساخته شده اند کمتر careerist آهنگ انتخاب یا که شاید این زمان Backstreet Boys توانست با روکش جاه طلبی خود را کمی بیشتر. تمایل به بازگشت به برش-و-محوری کار — که در آن ستاره در حال رقابت برای ایجاد و حفظ بازدید — قطعا طراوت نسبت به blandness و blankness از ستاره از “تصور” مسئله به کمک از طریق آواز کسی دیگری را آهنگ. اما ممکن است قرار داده شده اند دور به سوی یک هدف بیشتر حداقل برای یک ساعت. واقعی کنجکاوی در مورد آنچه که ممکن است مناسب یا tonally حساس در یک عمیقا زمان لحظه ای در زندگی ملت و جهان رفته اند یک راه خوب بیشتر است. تصور کن همه مردم در موسیقی یک لیست به دنبال از پنجره اتاق نشیمن خود را و واقعا در امروز زندگی می کنند. آن را به همراه داشت بسیار متفاوت نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>