Foxtel استرالیا پرداخت-TV اسلش شغل به عنوان Coronavirus توقف ورزشی فصل

استرالیا پرداخت-TV رهبر Foxtel ساخته شده 200 کارمندان برکنار شده آن را به عنوان تلاش برای مقابله با تاثیر از coronavirus و تغییر چشم انداز رسانه های. آن را نیز قرار داده 140 کارکنان اضافی بیشتر در آن Fox Sports تقسیم بر ترک تا ژوئن.

این شرکت 65 درصد متعلق به اخبار Corp. و 35 درصد متعلق به شرکت تلفن Telstra عمل ترکیبی از فیلم و کانال های ورزشی. اما از آن شده است زندگی ورزشی است که اجازه آن را به اتهام حق بیمه قیمت و حفظ مشترکین در سال های اخیر که مشتریان را قطع بند ناف و یا تبدیل به جریان خدمات مانند Netflix و محلی بازیکن استن برای ارزان فیلم و تلویزیون محتوا.

Coronavirus شیوع باعث لغو بسیاری از رویدادهای ورزشی در استرالیا و خارج از کشور نتیجه از بین بردن Foxtel را مزیت رقابتی است. آن ساخته شده است چند تلاش های اخیر برای ایجاد محتوای آن بسته جذاب تر از جمله کاهش قیمت ماهانه و ارائه آن 10 کانال های فیلم به صورت رایگان به آن ورزش مشترکین تا پایان ماه ژوئن است. Foxtel خود را راه اندازی خدمات OTT Kayo اما این بیش از حد شده اند با آمار بررسی قرار گرفته است.

“اقدامات ما تا به حال به این هفته آن را یکی از سخت ترین در Foxtel تاریخ” گفت: مدیر عامل پاتریک Delaney در نامه ای به کارکنان. قبل از افزونگی, Foxtel تا به حال یک سرشماری از 2,800.

“تجدید ساختار و تغییر راه این شرکت با این نسخهها کار است چیزی که آسان به انجام در هر زمان. اما با تاثیر COVID-19 تنها گزینه ای است که به عمل در حال حاضر برای اطمینان از ما سوار کردن وضعیت فعلی و قوی باقی می ماند به رقابت با محلی و جهانی شرکت های رسانه ای.

“دولت COVID-19 محدودیت های در حال دیدن چالش های عمده ای برای ما از جمله پخش و پخش زنده ورزشی. و با نگاه به آینده و چشم انداز اقتصادی برای استرالیا رو به وخامت است و ما در ادامه تغییر و تحول تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر مهم است.”

“ما نیاز به آماده برای یک سناریو در ورزش که در آن از شروع فصل با تاخیر بیشتر است. روشن است تمام کدهای در حال مبارزه با چالش های مالی قابل توجهی است و ما باید پیش بینی است که در آینده شکل از ورزش در استرالیا بسیار متفاوت خواهد بود.”

ورزش لیگ در سراسر جهان در حال مبارزه با پرسش نه تنها از زمانی که سر بازی اما چگونه برای تکمیل فصل و جام مسابقات بودند که متوقف اساس مستندات و اجتماعی دیگر فاصله اقدامات معرفی شده برای مبارزه با ویروس. زمان فصل می تواند رها کوتاه یا لیگ موقعیت های یخ زده به عنوان آنها در زمان توقف. جدید فصل ممکن است به تعویق افتاد.

استرالیا در لیگ فوتبال گزارش شده است که به دنبال در 12 سناریو های مختلف برای چگونگی پایان فعلی ناتمام فصل از فوتبال استرالیایی. استرالیا ملی راگبی لیگ بررسی امکان راه اندازی مجدد آن فصل را با بازی در استادیوم که در حال مهر و موم کردن از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>