فرانسه اعلام کرد اولین مورد از یک دکتر در بیمارستان در حال مرگ از coronavirus

صادر شده در: Modified:

بیمارستان, دکتر, درگذشت, پس از آلوده شدن با کروناویروس جدید, فرانسه, وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: در روز یکشنبه. او اضافه کرد که “خود آگاهی” را برای اولین بار بود مرگ از این نوع در فرانسه.

تبلیغات

“من مطلع شد عصر روز گذشته از مرگ یک بیمارستان, دکتر, آن است که به دانش من (…) وضعیت اول که زده یک بیمارستان, دکتر,” Véran گفت: در Le Grand منصفه سیاسی برنامه RTL رادیویی و تلویزیونی LCI ایستگاه خبری در همکاری با فیگارو.

Véran کاهش یافته است به ارائه “اطلاعات بیشتر دقیق” برای ادای احترام به این خانواده و همچنین پزشکی محرمانه.

با توجه به France 3, Hauts-de-France, این قربانی بود, اضطراری, دکتر, از کومپینی, در, Oise, یکی از اولین گروه های آموزشی در کشور به شدت آسیب دیده توسط ویروس.

دکتر جان بعد از انتقال به لیل با توجه به AFP.

Véran گفت: مرگ “تأکید فوق العاده ای شجاعت نشان داده شده توسط تمام پزشکان و پرستاران و آتش نشانان و دیگر افرادی که کمک به صرفه جویی در زندگی می کند هر روز”.

“وجود دارد بسیار سنگین قیمت پرداخت شده توسط خانواده بزرگ پزشکان در کشور ما امروز.” او اضافه شده است.

خواسته در مورد تاثیر کمبود ماسک برای سلامت کارگران وزیر گفت که “آنچه ما می دانیم این است که بسیاری از مراقبان که ممکن است قرارداد این بیماری نمی خواهد قرارداد آن را به عنوان بخشی از خود را در بیمارستان کار می کنند اما در خارج از آن.”

“تجهیزات حفاظتی کاملا ضروری است برای مراقبان اما با یا بدون تجهیزات حفاظتی شما می تواند بیمار را در خود حرفه ای عمل می تواند شما را بیمار حتی زمانی که شما از یک, مراقب,” او گفت:.

(FRANCE 24)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>