فرانسه ممنوعیت تجمع بیش از 1000 نفر شامل coronavirus

صادر شده در: ویرایش:

فرانسه روز یکشنبه ممنوع تمام تجمعات بیش از 1000 نفر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری افزایش یافته و به 19 با 1,126 مورد تایید در سراسر کشور.

تبلیغات

بعد از یک جلسه اضطراری به رهبری رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در Elysée ریاست جمهوری و وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: این کشور coronavirus هشدار سطح باقی مانده در مرحله 2 با دولت متمرکز در حفاظت از شهروندان در حالی که پاسخ متناسب با اقدامات است.

این شامل ممنوعیت تجمعات عمومی بیشتر از 1000 نفر است. اعتراضات امتحانات و حمل و نقل عمومی می تواند معاف از ممنوعیت اجتماعات بزرگ چرا که آنها “مفید برای زندگی در این کشور گفت:” Véran. “Prefects و وزارتخانه ها خواهد آمد تا با لیست از حوادث در نظر گرفته باشد,” او اضافه شده است.

Véran همچنین پیشنهاد کرد که در سراسر کشور انتخابات شهرداری ها مجموعه, برای 15 مارس را به عنوان برنامه ریزی شده.

گزارش از Elysée کاخ پس از جلسه اضطراری, FRANCE 24 لوقا Shrago اشاره کرد که مقامات صادر کرده است “یک پیام از اطمینان” برای مردم فرانسه. “این است که یک ماده از تلاش برای قرار دادن مردم در قرنطینه این واقعا یک موضوع از نظر علمی در صورت لزوم قرار دادن اقدامات به محل ماده تناسب, برای حفظ زندگی رفتن در حالی که انجام بهترین خود را به منظور محدود کردن گسترش COVID-19” توضیح Shrago.

مقامات فرانسوی قبلا ممنوع تجمعات بیش از 5000 نفر در محدود سالن.

Véran همچنین اعلام کرد اقدامات جدید را پزشکی از راه دور بیشتر انعطاف پذیر و در دسترس عموم توسط بیماران را قادر می سازد برای اتصال آنلاین و یا از طریق ویدئو-لینک به پزشکان.

اندازه گیری های جدید خواهد شد که پیامدهای عمده ای برای, ورزشی و سرگرمی, حوادث, با, لغو, از جمله نمایشگاه کتاب و سالن خال کوبی.

پاریس سنت ژرمن لیگ 1 بازی در استراسبورگ در روز شنبه به تعویق افتاد و همچنین زنان سازمان ملل شش مرحله نهایی مسابقات راگبی بین اسکاتلند و فرانسه است.

“در این شب ما هنوز در مرحله دوم به این معنی که اولویت ما این است که به انجام همه چیز به سرعت گسترش ویروس در قلمرو ملی” گفت: Véran.

فرانسه روز یکشنبه گزارش داد 1,126 coronavirus موارد تا 19 درصد از قبلی روز قبل از دومین شماره از موارد در اروپا پس از ایتالیا.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>