صادر شده در: Modified:

فرانسه ممنوعیت همه داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر به سرعت گسترش coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

لغو همایش بزرگ در فضاهای محدود اعلام شد وزیر بهداشت Olivier Véran ویژه پس از جلسات دولت روز شنبه.

در سراسر کشور “تمامی تجمعات بیش از 5000 نفر در فضاهای محدود خواهد بود لغو” وزیر بهداشت و درمان گفت. همان می رود برای رویدادهای “را در یک محیط باز که در آن مردم می تواند مخلوط با دیگران از مناطقی که این ویروس احتمالا در گردش”.

قبلا توصیه می شود که مردم برای جلوگیری از دست دادن وزیر گفت که آنها نیز در “لا bise,” سفارشی در فرانسه و دیگر نقاط اروپا از دادن سلام با بوسه یا هوایی بوسه بر روی گونه ها.

این سخت تر محدودیت در مجامع عمومی تا به حال اجراست. عمده چهار روز تجارت در جشنواره کن برای سرمایه گذاران املاک به تعویق افتاد از ماه مارس تا ماه ژوئن است.

بر این اساس در پاریس نیمه ماراتن برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه برگزار خواهد شد اگر چه لیگ 1 فوتبال مسابقات را هنوز هم به آینده.

“این اقدامات موقت و ما بدون شک باید برای تغییر آنها در طول زمان” Véran ادامه داد. “آنها اقدامات محدود کننده است و ما امیدواریم که که آنها را برای برخی از زمان به دلیل است که به ما اجازه می دهد برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

مجامع عمومی هستند که به طور کامل ممنوع در Oise منطقه شمال پاریس که دیده است یک خوشه از موارد و در یک شهر در کوه های آلپ که نیز دیده می شود, عفونت, او گفت:. مردم می توانند “خرید خود را انجام” اما باید برای جلوگیری از “سفر غیر ضروری” و “کار از خانه در صورت امکان”, Véran ادامه داد.

Véran گفت: تاکنون 16 مورد جدید از coronavirus در فرانسه به 73 تعداد زیادی از مردم آسیب دیده پس از پایان ماه ژانویه است. دو نفر فوت کرده اند 60-سال-دختر جوان و یک زن 80 ساله چینی توریستی.

(FRANCE 24 با AP و AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im