پاریس: Paul Willemse هشدار داد فرانسه به برش خود را بی انضباطی به ماندن در شکار برای یک بار سازمان ملل شش عنوان در 10 سال.

آفریقای جنوبی متولد قفل تاسف Les Bleus’ سیار با در حال اجرا در پنج تلاش می کند تا به سهولت گذشته ایتالیا 35-22 در پاریس در روز یکشنبه.

Teddy Thomas of France touches down to score the first try of the match during the Six Nations match between France and Italy at Stade de France.

عروسکی توماس از فرانسه لمس کردن به نمره اول سعی کنید از بازی در طول شش کشور مسابقه بین فرانسه و ایتالیا در Stade de France.اعتبار:گتی ایماژ

Fabien Galthie را در فرانسه حمایت خود را از پیروزی بر انگلستان توسط تامین جایزه دیگر نقطه پیروزی دفع روحیه Azzurri در Stade de France.

Les Bleus نه طعم نخستین موفقیت خود را پس از سال 2010 گرند اسلم اما راه اندازی یک جوان تجدید حیات تحت Galthie و سابق ولز دفاع مربی شان ادواردز.

تبلیغات

فرانسه در حال حاضر سر به کاردیف را در ولز در تاریخ 22 فوریه با Willemse اعتراف Galthie مردان باید تیز کردن به خصوص بدون توپ.

“این قطعا یک کمی نا امید کننده مقابل ایتالیا ما به آنچه که ما می خواستیم با نقطه جایزه بنابراین ما خوشحال هستیم که” Willemse گفت BBC Sport.

“اما ما عملکرد بسیاری از اشتباهات به خصوص نظم و انضباط عاقلانه بنابراین ما باید برای رفع آن به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“ما در بازی قبلی نبود یک چیز بزرگ بنابراین ما قطعا می خواهید به رفع آن در اسرع وقت آن را عادی برای ما به بسیاری از مجازات است.

“اما این است که قطعا خواهد شد تمرکز در هفته برای آمدن به مطمئن شوید که آن اتفاق نمی افتد دوباره.

“این واقعا یک فضای بزرگ در تیم ما بسیاری از بچه ها جوان هستند فقط شروع و ما در حال حرکت رو به جلو است.

“ما یک طرح نقشه راه که در آن ما می خواهم برای رفتن.

“بنابراین ما فقط با هم و شروع به ساخت تاریخ ما و این چیزی است که ما می خواهم به انجام در حال حاضر است.”

عروسکی توماس چارلز Ollivon گرگوری Alldritt, رومن Ntamack و باپتیست Serin همه عبور برای فرانسه که coasted به پیروزی با وجود تکه تکه نشان دادن است.

Matteo Minozzi فدریکو Zani و Mattia بلینی صعود تلاش می کند برای ایتالیا که محشور جامد مبارزه – اما هنوز هم تضعیف به خود 24 شش کشور دست دادن پی در پی.

کاپیتان لوکا Bigi هنوز هم حفظ ایتالیا در حال حرکت در مسیر درست تحت مربی جدید فرانکو اسمیت با وجود دیگر خسته کننده شکست.

“ما نشان داد که چگونه قوی ما را می توان در حمله,” او گفت BBC Sport.

“ما هرگز داد و این مثبت است.

“ما باید برای حفظ مثبت از این بازی است. این مهم است که ما به ثمر رساند در پایان و ما را به مثبت برای اسکاتلند بازی.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de