فرانسه می شود پنجمین کشور, به گزارش بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر

صادر شده در: Modified:

مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در فرانسه احتمالا باید حداقل شش هفته پس از آن قرار داده شده است در محل شورای علمی این ویروس گفت: در روز سه شنبه.

تبلیغات

شورای علمی که به توصیه رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در coronavirus بحران همچنین گفت که این مستند در حال حاضر تنها واقعا کارآمد استراتژی است.

“این مستند باید به شدت اجرا” را در بیانیه ای گفت.

این شورا همچنین گفت که “لازم است برای تقویت” مهار اقدامات بدون ارائه جزئیات.

‘فقط واقعا عملیاتی استراتژی’

و اشاره کرد که سه هفته شد مورد نیاز برای به دست آوردن یک برآورد اولیه از تاثیر این مستند این شورا گفت: “مهار در حال حاضر تنها واقعا عملیاتی استراتژی به عنوان جایگزین سیاست در مقیاس بزرگ نمایش و انزوا از آن شناسایی شده است در حال حاضر امکان پذیر در مقیاس ملی است.”

تصمیم گیری برای پایان دادن به مستند “می تواند گرفته شود و بر اساس شاخص های اپیدمیولوژیک. در خصوص اشباع از خدمات بیمارستان و خصوصا بخشهای مراقبت ويژه”. دولت همچنین باید اطمینان حاصل شود که عناصر یک پست-سلول استراتژی در حال عملیاتی این شورا اضافه شده است.

‘شفافیت کامل در تجهیزات پزشکی

اعضای شورا نیز با صدور یک “هشدار” در “واقعی یا درک کمبود انواع تجهیزات شروع با ضروری سلامت تجهیزات حفاظت”.

آنها توصیه می شود که دولت “باید ارائه شفافیت کامل و روشنی” برای پاسخ به سوالات از بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد سهام موجود و نحوه خدمات عرضه خواهد شد.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>